Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Zamknij oczy - książka

o. Adam Szustak OP
Kod produktu (SKU): 9788365927347

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: RTCK
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365927347
  • Format: 140x210
  • Stron: 228
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
34,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Książka “Zamknij oczy” to opowieść o duchowej drodze każdego człowieka do szczęścia. Lecz - jak zapewne wiesz - ta droga niejednokrotnie jest przerwana skomplikowanymi rozdrożami.

Żeby móc się na niej odnaleźć autor podsuwa Ci psychologiczne ciekawostki, które doskonale przeprowadzą Cię przez ukryte ścieżki Twoich nawyków i uzależnień.

Autor zawarł je tu po to, żebyś spróbował zbadać samego siebie, a później - wyzwolił się z tego, co w Tobie złe i co Cię zniewala. Warto sięgnąć po tę lekturę, zwłaszcza, że jej autorem jest chyba najpopularniejszy polski kaznodzieja - Adam Szustak.

Zamknij oczy - książka, która wyzwala

Co chce Ci przez tę publikację przekazać o. Szustak? Zamknij oczy! Dlaczego? Być może to paradoks, ale jeśli nie zamkniesz oczu, to nigdy realnie nie przejrzysz - nigdy nie zobaczysz Boga, drugiego człowieka i siebie. To prawda nie do podważenia, ponieważ rozważania i interpretacje o. Szustaka są całkowicie zakorzenione w Słowie Bożym, a konkretnie w historii Samsona, która jest również Twoją historią. Jeśli jeszcze tego nie widzisz, zamknij oczy! Adam Szustak książką tą chce odmienić Twoje życie!

Co da Ci książka “Zamknij oczy”?

Dzięki tej lekturze bez lęku skonfrontujesz się z niezaspokojonym pragnieniem bycia kochanym, akceptowanym i docenionym, zrozumiesz, jakie nałogi nie pozwalają Ci poczuć się wolnym, poznasz mechanizm działania szatana, odkryjesz w historii Samsona swoją własną historię i odnajdziesz ścieżkę do prawdziwego szczęścia.

Co powinieneś teraz zrobić?

Zamknij oczy! Książka o. Szustaka podpowie Ci, jak to zrobić, by dostrzec to, co dla wielu ludzi jest niedostrzegalne.

 

“Wszyscy jesteśmy mieszanką dobra i zła. Każdy z nas zrobił mnóstwo dobrych rzeczy w życiu i każdy kogoś kochał. Każdy z nas ma w sobie ogromną część piękna i dobra, ale jednocześnie część, która jest po prostu ohydna i oślizgła. Na tym polega właśnie otworzenie oczu. Życie w dobru i złu” ~ O. Adam Szustak OP


Znajdziesz tu również praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci przekuć swoje złe nawyki w dobro oraz pokażą jak budować wartościowe relacje międzyludzkie.

Dzięki tej książce będzie mógł:

 

 -  zmierzyć się z niezaspokojonymi pragnieniami bycia kochanym, akceptowanym i docenionym,
 -  dostrzec i ponazywać więzy, które Cię zniewalają,
 -  zrozumieć mechanizm działania nawyków i sposoby wychodzenia ze stale powtarzających się grzechów,
 -  znaleźć przyczynę wchodzenia w toksyczne związki,
 -  poznać strategię Samsona - wojownika, siłacza, kochanka wielu kobiet, który zmagał się z poczuciem niespełnianie i w końcu poradził sobie z tymJeśli będziesz wytrwały, jeśli nie ulegniesz pokusie, jeśli nie zajmiesz swoich oczu jakimś wypełnieniem, w końcu (…) – zaczniesz dostrzegać w sobie niezwykłego i niespodziewanego Mieszkańca. (…)

A wtedy, kiedy już się spotkacie, On zacznie Ci opowiadać o Tobie. Zacznie odpowiadać na wszystkie pytania, które w sobie nosisz, zapełniać wszystkie tęsknoty, jakie Cię gnębią i wypełniać wszelką pustkę, jaka w Tobie zalega. (…) Wtedy Twoje oczy będą szeroko otwarte, choć już nigdy nie przestaną być zamknięte. Więc jedyne, co Ci pozostaje, żeby wyruszyć w tę najbardziej niezwykłą drogę świata, to zamknąć wreszcie oczy!   ~ O. Adam Szustak OP

W książce znajdziesz obszerne ćwiczenia do pracy w temacie nawyków, przyzwyczajeń i sposobu budowania relacji międzyludzkich przez Ciebie

 

 

Zobacz materiał promocyjny:


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor o. Adam Szustak OP
ISBN 9788365927347
Liczba stron 228
Format okładki 140x210
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.