Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Wytrwaj do końca!

Marcin Zieliński
Kod produktu (SKU): 9788365927378

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: RTCK
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365927378
  • Format: 141x205
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:
33,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Modlimy się, modlimy i co? I ciągle nic. Pan Bóg przecież obiecał, że ci, którzy będą prosili – otrzymają. Czy jednak dodał, że otrzymają...w mgnieniu oka? Ten przykład podaje Marcin Zieliński w swoim audiobooku Wytrwaj do końca. Tylko ten, kto wytrwale prosi – dostanie.

Do czego zachęca Marcin Zieliński? Wytrwaj do końca.

Pan Bóg ma zdolność widzenia dalej niż my. Patrzy w serce głębiej i widzi, co kryje się w ludzkich pragnieniach. Marcin Zieliński nagrał audiobook Wytrwaj do końca, ponieważ zna doświadczenie cierpliwego proszenia a później wytrwałego oczekiwania. Dzień, tydzień, rok, pięć lat. Jak kocha, to poczeka.

Prosząc wytrwale, w postawie zawierzenia Panu Bogu, możemy liczyć na przyspieszenie realizacji naszej prośby. Wytrwaj do końca, audiobook - zachęca do cierpliwego oczekiwania na Bożą odpowiedź.

 Dzięki tej audiokonferencji dowiesz się, m.in.:

    Od czego powinieneś zacząć temat wytrwałości?
    Co musisz zrozumieć, aby Twoja modlitwa była nie tylko wytrwała, ale i skuteczna.
    Dlaczego czasem czekasz dłużej na odpowiedź i jak traktować ten czas oczekiwania?Posłuchaj Marcina Zielińskiego, który przeszedł przez “próbę”, nauczył się wytrwałości i teraz chce podzielić się z Tobą wiedzą, jak być wytrwałym.

Jeśli sądzisz, że o wytrwałości i modlitwie słyszałeś już wszystko, to to nagranie może Cię zaskoczyć świeżością spojrzenia na życie z Bogiem i odkrywczym podejściem do tego tematu.

To owoc doświadczeń ponad 10 lat i głoszenia konferencji w 10 krajach świata.

Usłyszysz mnóstwo prawdziwych historii, które Cię wzruszą i zapalą do działania. Ale przede wszystkim pokochasz jeszcze bardziej Boga. Taka jest intencja samego autora:

 

“Chcę Wam pokazać Boga, który jest naprawdę niezwykły.
Boga, który spełnia marzenia.
Takiego Boga poznałem, z takim Bogiem żyję.
Dla mnie to jest fascynująca przygoda
Nie ma nic, co byłoby niemożliwe.”

TA KONFERENCJA DA CI NADZIEJĘ, Z KTÓRĄ ZNACZNIE PEWNIEJ SPOJRZYSZ W PRZYSZŁOŚĆ!

W Ewangelii czytamy: “Każdy kto prosi otrzymuje”. (Mt 7, 8). Jezus nie pozostawia żadnych wątpliwości. Każdy, kto szuka… Każdemu, kto kołacze…


Przyjrzyj się jednak dobrze temu fragmentowi. Bóg nie dopisał w tym miejscu “natychmiast” albo “od razu” czy też “tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia kiedy i o co prosisz”.

Dzięki tej konferencji poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania:


    Dlaczego Pan Bóg czasem zwleka z odpowiedzią?
    Jak modlić się o rzeczy, których potrzebujesz? Np. komputer czy samochód
    Jakie ryzyko pojawia się, gdy do otrzymania owoców wytrwałej modlitwy jest już bardzo blisko?
    Jakie są biblijne dowody na to, że wytrwałość przynosi efekty?


Dostaniesz też praktyczne wskazówki i podpowiedzi, np. co robić w chwili, kiedy na drodze Twojej wytrwałości pojawi się zniechęcenie. Ten sposób naprawdę działa!


A to wszystko od wieloletniego praktyka, który przekazuje 100% tego, co sam przeżył, czego doświadczył na własnej skórze i doskonale wie, jak wielki jest Pan Bóg i jak wspaniałe są Jego obietnice dla każdego z nas!


Posłuchaj konferencji, naucz się być wytrwałym i zakochaj się w Panu Bogu, który chce spełniać Twoje marzenia!

OD AUTORA:

Będziemy mówić o życiu modlitewnym, będziemy mówić o tym jak z Bogiem współpracować, będziemy mówić o wytrwałości! To nie jest prosta rzecz być wytrwałym, to nie jest w ogóle przyjemna rzecz, bo wszyscy lubimy mieć rzeczy natychmiast. Ja też lubię mieć rzeczy natychmiast, ale w życiu okazuje się, że nie zawsze tak jest, nie zawsze jest tak w naszym życiu modlitewnym. Wiele razy się modlimy i jakby nic się nie działo, jakby pan Bóg był głuchy, a okazuje się, że głuchy nie jest! Ciężko nam zrozumieć pewne rzeczywistości. Ten czas nam pomoże w zrozumieniu właśnie tego, jak żyć żeby nasza modlitwa była skuteczna!   Marcin Zieliński


Marcin Zieliński

Lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Ewangelizator głoszący w kraju i za granicą. Posługuje modlitwą o uzdrowienie.
Prywatnie absolwent AWF-u w Warszawie. Swoje nawrócenie datuje na czas z przed dziesięciu laty, kiedy podczas jednej z Mszy usłyszał od kapłana słowa:
„Wiesz Marcin, że Jezus Cię kocha?”, które zmieniły jego życiu. Od tego czasu głosi Ewangelię i wszystko, co robi, pragnie czynić na większą chwałę Boga.

 

Zobacz materiał promocyjny:

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Autor Marcin Zieliński
ISBN 9788365927378
Format okładki 141x205
Uwagi etui kartonowe
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.