Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

War Room - SIŁA MODLITWY (film DVD + książeczka) Modlitwa jest potężną bronią

Kod produktu (SKU): 01952G

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788375698565
  • Format: 134x184
  • Stron: 16
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,90 zł

29,90 zł

Produkt niedostępny

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

WAR ROOM – Siła modlitwy

Kolejny, piąty już film braci Alexa i Stephena Kendricków o sile modlitwy i wiary.

Hit, który przyciągnął miliony widzów do kin w premierowy weekend.

Sprawdź Filmy religijne w księgarni gloria24.pl

Małżeństwo Jordanów na pierwszy rzut oka wygląda idealnie: mieszkają w wygodnym domu, mają piękną córkę i gładko wspinają się po kolejnych szczeblach kariery. Rzeczywistość jest jednak bardziej dramatyczna, niż mogłoby się wydawać. Tony i Elizabeth przechodzą poważny kryzys w małżeństwie. On – beztrosko odcina kupony od swojego zawodowego sukcesu i skłania się w stronę hedonizmu. Ona – widząc zachowanie męża zamyka się w sobie i gromadzi pretensje do Tony’ego.

Wszystko zmierza ku katastrofie, gdy Elizabeth poznaje swoją nową klientkę, Clarę, dla której ma stworzyć „Salę narad wojennych”. Kobieta ma także nietypową prośbę: stworzenie strategii modlitwy za swoją rodzinę. W tym samym czasie na jaw wychodzą kolejne zmagania Tony’ego z pokusami. Elizabeth próbuje jakoś odbudować małżeństwo, ale to od jej męża zależy czy zrehabilituje się w oczach swojej rodziny.

Alex Kendrick – pisarz i reżyser zaznacza, że „War Room” powstał, by inspirować widzów do walki we właściwy sposób. Choć tematyka jest raczej dramatyczna, to film utrzymano w konwencji kina familijnego, z odpowiednią dawką humoru i ciepła.

Obraz autorów takich filmów jak „Fireproof”, Courageous”, „Facing the Giants”, „Flywheel” miał z założenia pokazać moc wiary w małżeństwie, ale też w innych sferach życia. Również w tej zawodowej, czy w rodzicielstwie oraz przyjaźni.

„War Room” jest także ekranowym debiutem pisarki Priscilli Shrier oraz Karen Abercrombie (Panna Clara) i Aleny Pitts w roli Danielle. Jedną z ról objął też reżyser – Alex Kendricks.

 

Bracia Kendricks:

Kendrick Brothers Productions powstało z inicjatywy braci: Stephena i Alexa Kendricksów i jest wynikiem potrzeby podzielenia się wiarą w Jezusa Chrystusa i głoszenie jego słów na międzynarodową skalę poprzez produkcje filmowe, książki czy prelekcje. Poprzez te źródła starają się przekazywać chrześcijańskie wartości i zachęcają do modlitwy oraz inspirują ludzi do wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie, relacje z rodziną i społecznością.

Alex Kendricks, którego możemy obserwować na ekranie w „War Room” jest pisarzem, producentem, scenarzystą i nagradzanym aktorem. Przez 15 lat był pastorem w kościele baptystów w Georgii, gdzie poza działalnością wikariusza zajmował się również tworzeniem filmów w ramach Sherwood Pictures. To w tym okresie powstały takie produkcje jak „Flywheel”, „Facing the Giants” oraz „Fireproof”.

Zobacz trailer:


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Podtytuł Modlitwa jest potężną bronią
ISBN 9788375698565
Liczba stron 16
Format okładki 134x184
Uwagi Płyta DVD + książeczka Red. Jarosław Zych
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.