Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Straszna Książka – Adam Szustak OP

Autor: Adam Szustak OP z uwagami ks. Marcina
Kod produktu (SKU): 9788395122422

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Stacja 7
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788395122422
  • Format: 120x205
  • Stron: 544
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:

49,90 zł

39,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

O. Szustak - Straszna książka. Wciąga, że aż strach!

Ogień z Nieba i Bóg – Sędzia, czyli – koniec świata w wydaniu de lux. Chwileczkę...czy tak ma wyglądać nasze wybawienie? W nowej publikacji -Straszna książka - Ojciec Szustak i ks. Marcin Kowalski, uspakajają.

Straszna książka. Adam Szustak i biblijne proroctwa

Nawiązując do Pisma Świętego, biblijnych przekazów proroków i Apokalipsy św. Jana, Autorzy przeprowadzają nas przez wydarzenia końca czasów. Pan Bóg nie jest złośliwy. Bóg czeka na moment, kiedy wszystkich zabierze do Siebie i da nam wieczne szczęście z Nim.

Sens ziemskiego życia, starań cierpienia poznamy po śmierci. Co mówi o. Adam Szustak? Straszna książka jego współautorstwa objaśnia Boże słowo, dotyczące końca świata. Jedyne, czego możemy być pewni to to, że po tym życiu przejdziemy do innej rzeczywistości, wejdziemy w Miłość.

Bóg jest Miłością - przekaz płynący ze "Strasznej Książki" Adama Szustaka

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, rozwieje je ta książka – Straszna książka. Adam Szustak prosi: Nie bój się, weź do ręki Straszną książkę. W publikacji Straszna książka ojciec Szustak i ksiądz Marcin jednogłośnie stwierdzają, że ich zadanie, to: ...odkodowanie najpiękniejszych proroctw i tekstów mówiących o sądzie i końcu świata, ale także rozwijającej się przed naszymi oczyma historii zbawienia.


Książka powstała na podstawie “Strasznych rekolekcji” realizowanych wspólnie ze Stacją7. 

Zobacz książkę


Od Autorów:

Być może niektórzy z nas, czytając Pismo Święte i słysząc o ognistych rydwanach, wielookich zwierzętach lub też rękach piszących po ścianach, zastanawiają się, o co w tym wszystkim chodzi. W tej Strasznej książce, naprawdę strasznej, będziemy próbowali Wam to wszystko wyjaśnić. W każdym rozdziale będę pokazywał jedno proroctwo, jedną wizję, jeden sen czy symbol, po czym spróbuję wyjaśnić jego znaczenie i to, co Bóg chce przez te obrazy nam dać. Będę odkrywał duchową prawdę. A ks. Marcin opowie jeszcze więcej.
o. Adam Szustak OP

Czego można spodziewać się po książce, które ma w tytule „straszna”? Na pewno nie „strachów”, ale raczej niebiańskich wizji, ogromnej dawki Słowa Bożego oraz chrześcijańskiej nadziei. Jej zadaniem jest odkodowanie najpiękniejszych proroctw i tekstów mówiących o sądzie i końcu świata, ale także rozwijającej się przed naszymi oczyma historii zbawienia. Wchodzimy w tyleż obcy nam, co fascynujący świat apokaliptyków. Zaglądają oni do nieba i przekazują nam, co tam zobaczyli; tłumaczą Boże tajemnice i sens ludzkiego życia. Ich przesłanie czytać będziemy na poziomie duchowym oraz historycznym, w świetle czasów, w których żyli, zawsze znajdując tam Słowo dla nas.
ks. Marcin Kowalski

 

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Autor Autor: Adam Szustak OP z uwagami ks. Marcina
ISBN 9788395122422
Liczba stron 544
Format okładki 120x205
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.