Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Albumy

3 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Tuniki Chrystusa Album
  19,90 zł

  Tuniki Chrystusa Album

  Beata Legutko

  Gdy ktoś umiera, jego bliscy przechowują po nim pamiątki, dzięki nim czują się jakby nieco bliżej ukochanej osoby. Gdy Jezus wstąpił do nieba, uczniowie byli pewni, że niedługo się z Nim spotkają, ale już w następnych pokoleniach chrześcijanie takiej pewności nie mieli, szukali więc pamiątek po Nim przedmiotów, ubrań i miejsc z Nim bezpośrednio związanych. Dowiedz się więcej »
 2. Wydarzyło się w Guadelupe. Album

  19,90 zł

  14,90 zł

  Produkt niedostępny

  Wydarzyło się w Guadelupe. Album

  Sylwia Haberka (oprac.)

  Barwny album opowiada historie objawień Maryi w Guadalupe oraz przedstawia postaci i miejsca związane z tymi cudow- nymi wydarzeniami. Prezentuje cudowny wizerunek Matki Bożej z Guadalupe, który do dzisiaj jest zagadka dla naukowców.Maryja przyszła do ludzi, który doświad- czyli piekła na ziemi i pilnie potrzebowali Dobrej Nowiny. Także dzisiaj kieruje Ona do każdego z nas to samo pytanie: Czy damy Bogu szanse, by narodził się w na- szym życiu i w świecie, w którym zżyjemy?

  Dowiedz się więcej »
 3. Wszystko o Jezusie

  19,90 zł

  14,90 zł

  Produkt niedostępny

  Wszystko o Jezusie

  Anna Dąbrowska

  Bogato ilustrowany album ukazujący szczegóły z życia Jezusa w oparciu o Biblię i nauki historyczne. Narodziny, lata młodzieńcze, okres działalności nauczycielskiej aż po Śmierć i Zmartwychwstanie ujęte zostały w krótkie, barwnie napisane teksty, którym towarzyszą ilustracje, mapy i zdjęcia z Ziemi Świętej. Dowiedz się więcej »

3 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący