Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Religia

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Widzący. Tajemnice nieznanych objawień w Tre Fontane
  29,90 zł

  Widzący. Tajemnice nieznanych objawień w Tre Fontane

  Saverio Gaeta

  Słowa Maryi przekazane przez Bruno Comacchiolę brzmią tak, jakby były kierowane do nas dziś… Dowiedz się więcej »
 2. Pełnia Modlitwy
  29,90 zł

  Pełnia Modlitwy

  Jacek Woroniecki OP

  I jedni, i drudzy mylą się w swej wyłączności: doskonałość chrześcijańska nie polega w swej istocie ani na modlitwie, ani na dobrym życiu, ale na miłości, której modlitwa i życie chrześcijańskie są podstawowymi przejawami. Dowiedz się więcej »
 3. Tuniki Chrystusa Album
  19,90 zł

  Tuniki Chrystusa Album

  Beata Legutko

  Gdy ktoś umiera, jego bliscy przechowują po nim pamiątki, dzięki nim czują się jakby nieco bliżej ukochanej osoby. Gdy Jezus wstąpił do nieba, uczniowie byli pewni, że niedługo się z Nim spotkają, ale już w następnych pokoleniach chrześcijanie takiej pewności nie mieli, szukali więc pamiątek po Nim przedmiotów, ubrań i miejsc z Nim bezpośrednio związanych. Dowiedz się więcej »
 4. Zwierzęta z kart Ewangelii
  17,90 zł

  Produkt niedostępny

  Zwierzęta z kart Ewangelii

  Benedicte Delelis, Eric Puybaret

  Od narodzin do zmartwychwstania - osnuta wokół wydarzeń ewangelicznych historia życia Zbawiciela widziana oczami małych, często niepozornych stworzeń. Wierny pies podążający do betlejemskiej stajenki, troskliwy wół ogrzewający Dzieciątko, niedoświadczony osiołek, niosący na swym grzbiecie wjeżdżającego do Jerozolimy Pana, kogut, który zapiał, gdy Piotr trzykrotnie wyparł się swego Mistrza i wreszcie gołębica widząca chwałę Zmartwychwstałego. Dowiedz się więcej »
 5. Wydarzyło się w Guadelupe. Album

  19,90 zł

  14,90 zł

  Wydarzyło się w Guadelupe. Album

  Sylwia Haberka (oprac.)

  Barwny album opowiada historie objawień Maryi w Guadalupe oraz przedstawia postaci i miejsca związane z tymi cudow- nymi wydarzeniami. Prezentuje cudowny wizerunek Matki Bożej z Guadalupe, który do dzisiaj jest zagadka dla naukowców.Maryja przyszła do ludzi, który doświad- czyli piekła na ziemi i pilnie potrzebowali Dobrej Nowiny. Także dzisiaj kieruje Ona do każdego z nas to samo pytanie: Czy damy Bogu szanse, by narodził się w na- szym życiu i w świecie, w którym zżyjemy?

  Dowiedz się więcej »
 6. Quizy dla małych geniuszy
  9,90 zł

  Quizy dla małych geniuszy

  Lauren Farnsworth

  Czy jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie? W tej książce znajdziesz 80 quizów. Każdy z nich będzie gimnastykował twój umysł. Dowiedz się więcej »
 7. Gry umysłowe dla małych geniuszy
  9,90 zł

  Produkt niedostępny

  Gry umysłowe dla małych geniuszy

  Gareth Moore, Chris Dickason

  Czy jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie? W tej książce znajdziesz 101 zagadek, z których każda ma na celu ćwiczenie innej części twojego umysłu. Poszczególne zagadki mogą być rozwiązywane jako osobne zadania, a ich stopień trudności rośnie. Dowiedz się więcej »
 8. Wiersze naszego dzieciństwa
  19,99 zł

  Produkt niedostępny

  Wiersze naszego dzieciństwa

  Aleksander Fredro, Urszula Kozłowska, Maria Konop

  .Jest to zbiór najbardziej znanych utworów literackich od pokoleń czytanych polskim dzieciom. Dowiedz się więcej »
 9. Świat zwierząt
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  Świat zwierząt

  Jean-Baptiste de Panafieu

  Wybierz się do lasu tropikalnego, podążając za stadami wielkich małp i ptaków egzotycznych. Udaj się na wspinaczkę górską w poszukiwaniu dzikich kóz i lam. Dowiedz się więcej »
 10. Wszystko o Jezusie

  19,90 zł

  14,90 zł

  Wszystko o Jezusie

  Anna Dąbrowska

  Bogato ilustrowany album ukazujący szczegóły z życia Jezusa w oparciu o Biblię i nauki historyczne. Narodziny, lata młodzieńcze, okres działalności nauczycielskiej aż po Śmierć i Zmartwychwstanie ujęte zostały w krótkie, barwnie napisane teksty, którym towarzyszą ilustracje, mapy i zdjęcia z Ziemi Świętej. Dowiedz się więcej »

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący