Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia

Kod produktu (SKU): 9788379715954

Oceń jako pierwszy

  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788379715954
  • Format: 237x340
  • Stron: 288
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:
49,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

„Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia” to przełomowa książka w dziedzinie zdrowia autorstwa Luigiego Ripamontiego, Antonelli Sparvoli. Publikacja wprowadza czytelników w tajniki nowoczesnego leczenia – podpowiada jak skutecznie zadbać o własne zdrowie poprzez działania profilaktyczne oraz diagnostyczne.

Zdaniem twórców publikacji „Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia”, nowoczesna medycyna powinna opierać się na dwóch filarach. Pierwszy z nich odnosi się do nauki i stanu wiedzy, których poziom umożliwiłby wczesną diagnostykę i przeprowadzenie interwencji medycznych, by zapobiegać rozprzestrzenianiu i rozwojowi choroby. Drugi filar natomiast jest ściśle związany z chęcią społeczeństwa do współuczestnictwa w walce z chorobami. Tylko taka obustronna współpraca zapewnia bowiem możliwość szybkiego przeprowadzenia skutecznej interwencji. „Poradź mi, doktorze.

Atlas zdrowia” to publikacja, która zwiększa świadomość czytelnika na tematy medyczne. Dzięki niej nabędzie on cenną wiedzę w zakresie dbania o zdrowie własne oraz swoich bliskich. W książce pojawia się wiele przydatnych informacji i wskazówek, których autorami są autorytety medyczne – pracownicy szpitali, ośrodków badawczych oraz uniwersytetów. Szczegółowe opisy różnych zaburzeń i schorzeń, a także przyczyn i symptomów choroby pozwolą czytelnikom rozwiać wszelkie wątpliwości na temat swojego zdrowia i ewentualnych dolegliwości.

Poradnik „Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia” to idealna lektura dla wszystkich tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie. Zostało w niej przedstawionych sto trzydzieści najczęstszych i najpoważniejszych chorób, w tym m.in. schorzenia układu sercowo-naczyniowego, trawiennego i ruchowego, a także choroby zakaźne i dolegliwości skórne.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
ISBN 9788379715954
Czas realizacji 3
Liczba stron 288
Format okładki 237x340
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.