Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Nowości

Produkty 1 do 25 z 33 ogółem

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący
  1. Wołanie z Gerazy

    29,90 zł

    26,90 zł

    Wołanie z Gerazy

    o. Piotr Łoza

    Czy obrazy z Biblii mogą być kluczem do zrozumienia dzisiejszej rzeczywistości, a także nas samych ? Autor medytując, co tak naprawdę wydarzyło się w Gerazie, skupia się nie tylko na osobie opętanego i okolicznościach uwolnienia go przez Jezusa, ale także na atmosferze panującej w krainie, w której przyszło mu żyć... Dowiedz się więcej »
  2. NOE kontra Mabbul

    29,90 zł

    26,90 zł

    NOE kontra Mabbul

    o. Adam Czuszel

    Polecam lekturę książki wszystkim, którzy uważają, że nie ma już czasu ani na poezję, ani na romanse czy kryminały, a nawet na klasykę, a zastanawiają się poważnie nad zbawianiem siebie... Dowiedz się więcej »
  3. Targ zamknięty - książka (przedsprzedaż)
    32,00 zł

    Targ zamknięty - książka (przedsprzedaż)

    o. Adam Szustak OP

    Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga - poszukaj odpowiedzi w tej publikacji. Dowiedz się więcej »
  4. Spójrz za siebie (książeczka + DVD)

    34,90 zł

    29,90 zł

    Spójrz za siebie (książeczka + DVD)

    reż. Jared Isham

    Jacob (Jarret LeMaster) to wschodząca gwiazda managmentu w wielkiej korporacji, który robi karierę pod dyktando skorumpowanego i bezwzględnego szefa Russella (Michael Madsen). Jego cudowne życie obraca się w ruinę, gdy rząd zaczyna badać nielegalne kontrakty i praktyki w firmie i on staje się głównym podejrzanym. W jedną noc traci wszystko: karierę, apartament, samochody, karty kredytowe.... Dowiedz się więcej »
  5. Opowieść bożonarodzeniowa z szopką Betlejemską origami

    39,90 zł

    32,90 zł

    Opowieść bożonarodzeniowa z szopką Betlejemską origami

    Barbara Furmanowicz

    Jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych projektów wydawniczych na rynku książki katolickiej dla dzieci... Dowiedz się więcej »
  6. Praktycznie o katolickich praktykach

    14,90 zł

    11,90 zł

    Praktycznie o katolickich praktykach

    Wojciech Jaroń

    Wiele osób zadaje pytanie, czy przepisy liturgiczne są potrzebne? Czy trzeba tworzyć kolejne nabożeństwa? Po co błogosławić wodę, a potem kropić nią przedmioty? Po co kapłan odczytuje listę imion podczas wypominków? Dlaczego chodzimy na pielgrzymki?... Dowiedz się więcej »
  7. Opowieści Biblijne dla dzieci

    49,90 zł

    44,90 zł

    Opowieści Biblijne dla dzieci

    Aleksandra Polewska,Ilustracje Alicja Groszek-Abramowicz

    W tej niezwykłej książce prezentujemy Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu opowiedziane i skierowane bezpośrednio do dzieci. Najważniejsze biblijne wydarzenia zostały opisane pięknym współczesnym językiem zrozumiałym dla młodego pokolenia, ale w sposób odpowiedzialny i zachowujący wartościowe treści... Dowiedz się więcej »
  8. Z Maryją rozwiązuj węzły życia

    19,90 zł

    17,90 zł

    Z Maryją rozwiązuj węzły życia

    s. Bożena Maria Hanusiak

    Nowenna do Matki Rozwiązującej Węzły stała się jedną z najpopularniejszych modlitw naszych czasów. Jej skuteczność ma swoje źródło w bezgranicznym oddaniu w ręce Maryi, zawierzeniu Jej swoich trudności oraz wiernej modlitwie różańcowej odmawianej każdego dnia... Dowiedz się więcej »
  9. Święta Barbara. Nasz wielki patron

    12,90 zł

    9,90 zł

    Święta Barbara. Nasz wielki patron

    Henryk Bejda

    Dlaczego św. Barbara tak często patronuje parafiom, kościołom i instytucjom? Jakie łaski wyprasza dla nas święta z wieżą, Hostią i kielichem? Czym są gałązki św. Barbary i barbarowe smakołyki?... Dowiedz się więcej »
  10. Elementarz Bożego Narodzenia

    7,90 zł

    6,90 zł

    Elementarz Bożego Narodzenia

    ks. Leszek Smoliński

    Święta Bożego Narodzenia to bardzo radosny czas, pełen ciepła. Kojarzy się z prezentami, choinką, życzeniami i wieczerzą wigilijną. Jednak Boże Narodzenie to przede wszystkim zaproszenie, byśmy wyszli na spotkanie z Bożym Dzieciątkiem, mając otwarte i kochające serca, i byśmy – wraz z aniołami i pasterzami – oddali Mu cześć i chwałę... Dowiedz się więcej »
  11. Medycyna naturalna Św. Hildegardy . Orkiszowy detoks

    54,90 zł

    44,90 zł

    Medycyna naturalna Św. Hildegardy . Orkiszowy detoks

    Marek Zaremba

    Poznaj uzdrawiającą siłę medycyny naturalnej św. Hildegardy! Recepta na zdrowe i szczęśliwe życie Świętej Hildegardy z Bingen jest dziś bardziej aktualna niż kiedykolwiek! Na nowo odkrywamy naturalny styl życia, kulturę stołu, siłę postu i zdrowe gotowanie. Zgłębiamy wiedzę o człowieku, jego duszy i nierozerwalnym związku z przyrodą, w ścisłym połączeniu z Bożą miłością... Dowiedz się więcej »
  12. Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim (przedsprzedaż)
    22,00 zł

    Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim (przedsprzedaż)

    ks. Jan Kaczkowski

    Przejdźmy wspólnie te rekolekcje. Może Was zaskoczą? Adwent nazywany jest często „radosnym czasem oczekiwania”, ale - na litość boską - czy wszystko w Kościele musi być zawsze radosne? Czy nie może to być choć trochę wytężony czas poważnej refleksji, tęsknoty?... Dowiedz się więcej »
  13. Dziewczyny z Wołynia

    44,90 zł

    39,90 zł

    Dziewczyny z Wołynia

    Anna Herbich

    W 1939 roku sielskie życie na Wołyniu się kończy. Polska upada, zmieniający się okupanci sieją postrach. Dowiedz się więcej »
  14. Niezłomni kapłani z Podola

    24,90 zł

    19,90 zł

    Niezłomni kapłani z Podola

    Irena Ostrowska

    Rozwijający się Kościół na Ukrainie potrzebuje naszego wsparcia, także materialnego. Informacja o tym, jak można to zrobić, znajduje się na ostatniej stronie książki. Dowiedz się więcej »
  15.  Śpiewnik dla całej rodziny Opracowanie zbiorowe

    35,90 zł

    24,90 zł

    Śpiewnik dla całej rodziny Opracowanie zbiorowe

    Do książki dołączamy 2 płyty CD z 30 utworami w wersjach z wokalem i do karaoke, które z pewnością uprzyjemnią niejedno spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół. Dowiedz się więcej »
  16. Tajemnice Starego Testamentu

    49,90 zł

    39,90 zł

    Tajemnice Starego Testamentu

    bpKazimierz Romaniuk (tłum.)

    Wszystkie komentarze zostały opatrzone odnośnikami do tekstów ewangelicznych Dowiedz się więcej »
  17.  Szpital na Banacha. Dzienniczek o cierpieniu człowieka i miłosierdziu Boga
    12,00 zł

    Szpital na Banacha. Dzienniczek o cierpieniu człowieka i miłosierdziu Boga

    ks. Mariusz Bernyś

    Tymi doświadczeniami dzielę się z czytelnikiem.[…] Dowiedz się więcej »
  18. Jerzy Popiełuszko. Biografia

    59,90 zł

    49,90 zł

    Jerzy Popiełuszko. Biografia

    Dr Milena Kindziuk

    Ksiądz Jerzy Popiełuszko, duszpasterz robotników, służby zdrowia i studentów, dodawał ludziom otuchy, nie bał się stawać w obronie prawdy i wolności. Uczył, jak zło dobrem zwyciężać. Dowiedz się więcej »
  19. Dlaczego warto kochać Polskę?
    14,90 zł

    Dlaczego warto kochać Polskę?

    ks. Andrzej Zwoliński

    Książka ks. Zwolińskiego to uniwersalny przewodnik dla każdego Polaka świadomego swojej tożsamości, celów oraz obowiązków wobec narodu i Ojczyzny. Dowiedz się więcej »
  20. Lena z 8 a

    29,90 zł

    24,90 zł

    Lena z 8 a

    Beata Andrzejczuk

    Opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Napisana dla młodzieży, o młodzieży i młodzieżowym językiem. Dynamiczna, zaskakująca… wciągająca. Czas płynie nieubłaganie. Lena jest już w ósmej klasie. Wiele spraw się zmieniło i nadal zmienia. Za nią już pierwsza miłość i pierwsze porzucenie... Dowiedz się więcej »
  21. Ukrzyżowana z Valdarno. Historia Nelli Pratesi
    14,90 zł

    Ukrzyżowana z Valdarno. Historia Nelli Pratesi

    Giancarlo Baldini

    Autor opowiada o życiu Nelli za pośrednictwem jej Dziennika, spisanego przez nią na polecenie biskupa, oraz dziennika zredagowanego przez jej spowiednika i kierownika duchowego, ks. Aldo Romoliego. Dowiedz się więcej »
  22. Dom młodych bohaterów. Caterina i inni wojownicy

    29,90 zł

    24,90 zł

    Dom młodych bohaterów. Caterina i inni wojownicy

    Antonio Socci

    Dom młodych bohaterów to osobisty, rodzinny i duchowy pamiętnik. Antonio Socci, ojciec chorej Cateriny Dowiedz się więcej »
  23. Pozostań ze mną Panie Modlitwa wdzięczności Ojca Pio
    9,90 zł

    Pozostań ze mną Panie Modlitwa wdzięczności Ojca Pio

    Oddajemy do rąk czytelników najpiękniejszą modlitwę, którą św. Ojciec Pio wypraszał niezwykłe łaski i dary. To modlitwa, w której się rozkochasz i której pozostaniesz wierny na całe swoje życie, gdyż dzięki niej trafisz wprost do miłosiernego serca Chrystusa. Dowiedz się więcej »
  24. Straszna Książka – Adam Szustak OP

    49,90 zł

    39,90 zł

    Straszna Książka – Adam Szustak OP

    Autor: Adam Szustak OP z uwagami ks. Marcina

    Najnowsza książka popularnego duszpasterza, twórcy kanału Langusta na Palmie, ojca Adama Szustaka, dominikanina, jest próbą dotarcia do Prawdy, która może zmieniać ludzkie serca. Do współpracy zaprasza po raz pierwszy znakomitego biblistę, ks. Marcina Kowalskiego. Ich dialog i polemika na temat spraw ostatecznych nie pozwoli Ci się oderwać od lektury... Dowiedz się więcej »
  25. Psalmy ziemi

    49,90 zł

    39,90 zł

    Psalmy ziemi

    Francine Rivers

    Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami... Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 33 ogółem

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący