Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Nowości

Produkty 1 do 25 z 49 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący
 1. Święty Jan Paweł II Biografia (40 rocznica Pontyfikatu)

  99,00 zł

  89,00 zł

  Święty Jan Paweł II Biografia (40 rocznica Pontyfikatu)

  Marek Balon

  v W jubileuszowym, monumentalnym wydaniu prezentujemy pełną ilustrowaną biografię św. Jana Pawła II. Rzetelność opisów, mnogość faktów współgra ze wspaniałą artystyczną oprawą i plastycznym ujęciem życia papieża z Wadowic... Dowiedz się więcej »
 2. Wielki Pontyfikat Św Jana Pawła II

  9,90 zł

  8,90 zł

  Wielki Pontyfikat Św Jana Pawła II

  Marek Balon

  16 października 1978 roku stał się dla Polski datą przełomową. Wybór Karola Wojtyły na głowę Kościoła katolickiego odmienił oblicze świata, ale także odmienił oblicze „tej ziemi”, naszej Ojczyzny. Nieodmiennie – z wdzięcznością dla Jana Pawła II – powinniśmy przypominać kolejnym pokoleniom rodaków o wielkim pontyfikacie papieża Polaka... Dowiedz się więcej »
 3. O Aniołach Stróżach, Historie Niebiańskich Odwiedzin (okładka miękka)

  19,90 zł

  16,90 zł

  O Aniołach Stróżach, Historie Niebiańskich Odwiedzin (okładka miękka)

  Jakub Szymański

  Autor prowadzi czytelnika przez historie wielu anielskich spotkań których doświadczyli katoliccy święci – od najdawniejszych dostępnych opisów aż do naszych czasów Dowiedz się więcej »
 4. Różaniec za zmarłych

  7,90 zł

  6,90 zł

  Różaniec za zmarłych

  s. Bożena Maria Hanusiak

  Kościół od pierwszych wieków zachęca do modlitwy za dusze czyśćcowe, które zdane są na naszą pomoc. Różaniec – czy to odmawiany indywidualnie, czy wspólnotowo – będzie niezwykle skuteczną formą wstawiennictwa za nie do miłosiernej Matki... Dowiedz się więcej »
 5. Gra Kocham Polskę / Nowa edycja
  119,00 zł

  Gra Kocham Polskę / Nowa edycja

  Nowa edycja gry na podstawie bestsellerowej serii książek dla dzieci i rodziców „Kocham Polskę”. Znakomicie łączy funkcję rozrywkową z walorami edukacyjnymi... Dowiedz się więcej »
 6. ZESTAW 3 DREWNIANYCH OBRAZKÓW Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM DOMU - PAN JEZUS BŁOGOSŁAWIĄCY 3x

  59,70 zł

  49,00 zł

  ZESTAW 3 DREWNIANYCH OBRAZKÓW Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM DOMU - PAN JEZUS BŁOGOSŁAWIĄCY 3x

  Odwiedzasz krewnych, bliskich, przyjaciół, znajomych? Nie chcesz pójść z pustymi rękami? Przynieś im niedrogą, ale jakże cenną rzecz: błogosła- wieństwo domu! „Błogosławiony” znaczy „szczęśliwy”. Błogosławić to przekazywać dar szczęścia. Podarowanie gospodarzom błogosławieństwa podczas wizyty będzie pięknym i wymownym gestem. Będzie też propa- gowaniem pięknego zwyczaju udzielania błogosławieństwa oraz wieszania obrazków z błogosławieństwem domu przy wejściu. 

  Dowiedz się więcej »
 7. Koronka „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”

  24,90 zł

  19,90 zł

  Koronka „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”

  Modlitewnik zawiera tekst Koronki odmawianej na różańcu, świadectwa osób praktykujących ten sposób modlitwy, akt zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij” podyktowany ks. Dolindo przez Jezusa, a także wskazówki duchowe tego kapłana.

   

  Dowiedz się więcej »
 8. TERMINARZ POLSKI 2019

  29,90 zł

  24,90 zł

  TERMINARZ POLSKI 2019

  OPRACOWANIE: JOANNA WIELICZKA-SZARKOWA

  1. Unikatowy terminarz opracowany przez autorkę wielu historycznych bestsellerów. Każdy dzień opatrzono informacją o najważniejszych wydarzeniach z dziejów Polski, które owego dnia miały miejsce, a także o wybitnych Polakach, którzy danego dnia urodzili się lub zmarli. Praktyczna pomoc na cały rok, która upamiętnia dzieje i wielkie postaci naszej Ojczyzny.

  Dowiedz się więcej »
 9. AD 2019 ZE ŚWIĘTYM PAPIEŻEM JANEM PAWŁEM II

  29,90 zł

  24,90 zł

  AD 2019 ZE ŚWIĘTYM PAPIEŻEM JANEM PAWŁEM II

  Terminarz i agenda biblijna

  Terminarz zawiera:

  • teksty Ewangelii na wszystkie dni roku

  • codzienny komentarz św. Jana Pawła II do Ewangelii

  • każdy dzień roku na osobnej stronie

  • miejsce na notatki

  • obszerny, praktyczny informator 

  Dowiedz się więcej »
 10. PRAKTYCZNY ATLAS GRZYBÓW
  12,90 zł

  PRAKTYCZNY ATLAS GRZYBÓW

  Poręczny format i miękka oprawa umożliwia korzystanie z atlasu w czasie grzybobrania. Wśród opisanych 160 gatunków aż 95 jest jadalnych. Pozostałe są niejadalne i trujące. Wszystkie gatunki zostały zaprezentowane na fotografii oraz szczegółowo scharakteryzowane, tak by nie pomylić tych, które warto zbierać z niejadalnymi lub wręcz trującymi „sobowtórami”. 

  Dowiedz się więcej »
 11. CHŁOPI

  99,95 zł

  79,00 zł

  CHŁOPI

  Władysław Reymont

  Eleganckie wydanie wybitnej powieści Władysława Reymonta, napisanej w latach 1901-1908, a w roku 1924 wyróżnionej Nagrodą Nobla. Dzieło ukazuje życie chłopa na polskiej wsi końca XIX wieku. Akcja utworu toczy się we wsi Lipce, w rytm czterech pór roku, wraz z przypisanymi do nich obyczajami, świętami kościelnymi i pracami rolnymi. Na tym tle rozgrywają się losy rodziny Borynów i młodej dziewczyny Jagny. 

  Dowiedz się więcej »
 12. POLSKIE ODKRYWANIE ŚWIATA

  129,00 zł

  99,00 zł

  POLSKIE ODKRYWANIE ŚWIATA

  Znakomity, monumentalny album przedstawiający sylwetki niemal pięćdziesięciu wybitnych polskich odkrywców świata: podróżników, żeglarzy, misjonarzy, żołnierzy, naukowców i wspinaczy. Znajdziemy tu fascynujące historie tak znamienitych i barwnych postaci jak Maurycy August Beniowski, Ignacy Domeyko, Joseph Conrad, Ferdynand Antoni Ossendowski, Henryk Arctowski, Jerzy Kukuczka, Wanda Rutkiewicz, Ryszard Kapuściński i wielu innych. Pasjonujące opowieści zostały zilustrowane barwnymi, efektownymi fotografiami z różnych miejsc świata naznaczonych śladami polskich odkrywców. 

  Dowiedz się więcej »
 13. DRZEWO ŻYCIA TAJEMNICA RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO

  24,90 zł

  14,90 zł

  DRZEWO ŻYCIA TAJEMNICA RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO

  Masino Olmi

  Massimo Olmi, badacz i naukowiec, w sposób niezwykle wiarygodny i przekonujący przedstawia pasjonujące dzieje relikwii Krzyża Świętego, podchodząc do tematu z zupełnie nowego punktu widzenia i omawiając go w sposób interesujący zarów- no dla wiernych, jak i dla sceptyków. Stając wobec wielkiej tajemnicy, autor prowadzi fascynujące śledztwo na temat Krzyża Świętego, począwszy od jego zniknięcia po złożeniu Jezusa do grobu i późniejszego odnalezienia. Inspirujący tekst uzupełniono o liczne, barwne fotografie. 

  Dowiedz się więcej »
 14. MOJE PIERWSZE BOJE

  29,90 zł

  24,90 zł

  MOJE PIERWSZE BOJE

  Józef Piłsudski

  Moje pierwsze boje to spisane przez Marszałka w czasie niewoli magdeburskiej wspomnienia wydarzeń z początków Legionów Polskich. Jest to bezcenne świadectwo pierwszych wojennych szlifów Komendanta Piłsudskiego i Legionów Polskich – żołnierzy, którzy wywalczyli Niepodległość dla Polski. 

  Dowiedz się więcej »
 15. Krew na naszych rękach?
  46,90 zł

  Krew na naszych rękach?

  Paweł Lisicki

  Paweł Lisicki rozprawia się z co- raz bardziej rozpowszechnio- nym przekonaniem, że II wojna światowa sprowadzała się do

  Holocaustu, a jedyną ofiarą wojny byli Żydzi. Przedstawiciele innych okupowanych narodów, przede wszystkim Polacy, nie są już postrzegani jako ofiary, ale raczej jako bierni obserwatorzy ludobójstwa dokonanego na Żydach, a nawet jako czynni współuczestnicy tej zbrodni. Jak doszło do tak dramatycznej zmiany w świadomości współczesnych społeczeństw?

  Dowiedz się więcej »
 16. POKONAĆ STRACH

  34,90 zł

  29,90 zł

  POKONAĆ STRACH

  Dramatyczne wspomnienia Moniki Kicman, młodej zony i matki, której przyszło wraz me- zem i małym synkiem przezywac tragiczne lata II wojny światowej. Była ona naocznym świadkiem rzezi Woli oraz innych zbrodni dokonanych przez hitlerowskich oprawców w okupowanej Polsce. 

  Dowiedz się więcej »
 17. ŻYDZI

  44,90 zł

  39,90 zł

  ŻYDZI

  Piotr Zychowicz

  Piotr Zychowicz o trudnych tematach polsko-żydowskich. Pisze o sprawach niewygod- nych zarówno dla Polaków, jak i dla Żydów. O komunistach i żydowskich kolaborantach pod niemiecką okupacją, ale również

  o polskich szmalcownikach. O szkoleniu przez II RP żydowskich terro- rystów i o zamordowaniu przez nich polskiego konsula. O powstaniu w getcie warszawskim, ale także o tysiącach Żydów służących w Wehrmachcie... 

  Dowiedz się więcej »
 18. KOLOROWANKA MOJA OJCZYZNA
  4,90 zł

  KOLOROWANKA MOJA OJCZYZNA

  Inspirująca kolorowanka dla dzieci, wzbudzająca zainteresowanie dziejami Polski i ucząca najmłodsze dzieci patriotyzmu. Zamieszczono tu obrazki przedstawiające polskie symbole narodowe, motywy religijne, sylwetki znanych Polaków oraz postaci legendarnych, cenne zabytki naszej Ojczyzny, stroje regionalne oraz sceny ilustrujące ważne wydarzenia z polskiej historii. 

  Dowiedz się więcej »
 19. KOLOROWANKA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI
  3,90 zł

  KOLOROWANKA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

  Kolorowanka dla najmłodszych, wprowadzająca w arkana polskiej historii. Zamieszczono tu do kolorowania szkice postaci i wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości w 1918 r., z osiągnięciami II Rzeczypospolitej oraz z polskimi tradycjami i kulturą. 

  Dowiedz się więcej »
 20. Ziemia Św. Ojca Pio

  24,90 zł

  19,90 zł

  Ziemia Św. Ojca Pio

  Barwnie ilustrowany album wydany w 100. Rocznicę otrzymania stygmatów i w 50-lecie narodzin dla Nieba świętego Ojca Pio. Przedstawia miejsca, po których stąpał święty stygmatyk i które dziś, opromienione sławą jego obecności, są odwiedzane przez rzesze ludzi.

  Dowiedz się więcej »
 21. PRZEŻYŁEM WŁASNĄ SMIERĆ. PAMIĘTNIK GRZESZNIKA

  24,90 zł

  19,90 zł

  PRZEŻYŁEM WŁASNĄ SMIERĆ. PAMIĘTNIK GRZESZNIKA

  Jan Zac

  U Pana Boga można wszystko wymodlić. Wtedy była mi naprawdę pisana śmierć. Swoje życie już przeżyłem. Teraz to jest tylko prolongata. Autor

  Książka jest zapisem duchowej drogi człowieka, którego Bóg prowadził do Siebie zawiłymi, niezwykle trudnymi drogami: od przeżyć radosnych i pełnych światła, przez mroki ciężkiej duchowej nocy i fizycznego cierpienia, aż po ekstremalne doświadczenie śmierci i powrotu do życia. Będąc w dramatycznej sytuacji, tuz po udzieleniu mu ostatnich sakramentów przez ks. Jana Kaczkowskiego, autor znalazł się po drugiej stronie granicy ziemskiego życia i doświadczył czegoś niezwykłego, czym zechciał podzielić się w tej książce.

   

  Dowiedz się więcej »
 22. MODLITEWNIK RODZINNY

  29,90 zł

  24,90 zł

  MODLITEWNIK RODZINNY

  Najpiękniejsze modlitwy dla całej rodziny! Z pomocą tego modlitewnika można wyprosić liczne łaski dla współmałżonka, prosić Boga o dar życia, powierzać Panu Jezusowi swoje dzieci, a także uczyć je modlitwy. Znajdziemy tutaj m.in. modlitwy w różnych okolicznościach życia (m.in. podczas nauki, pracy, korzystania z internatu, codziennych obowiązków oraz problemów i życiowych wyzwań).

  Dowiedz się więcej »
 23. NABOŻEŃSTWO DO ŚW. ANNY I ŚW. JOACHIMA

  24,90 zł

  19,90 zł

  NABOŻEŃSTWO DO ŚW. ANNY I ŚW. JOACHIMA

  Wyjątkowy modlitewnik do św. Anny i św. Joachima, rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa – opracowany przez ojców augustianów z klasztoru i sanktuarium św. Anny we włoskim mieście Sigillo. Niezwykle bogaty zbiór modlitw, nabożeństw, litanii i koronek do św. Anny i św. Joachima, których poboż- ne odmawianie pomaga wierzącym wypraszać łaski w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.

  Dowiedz się więcej »
 24. ZNAMIĘ
  29,90 zł

  ZNAMIĘ

  Arkadiusz Paśnik

  Przejmująca powieść autobiograficzna ks. Arkadiusza Paśnika. Historia matki i syna naznaczona cierpieniem, które potrafiłoby złamać i przekreślić niejedno życie. W ich przypadku pozostawiło rany, które – choć zabliźnione – bolą do dziś. Nieszczęśliwa miłość młodej dziewczyny, samotne dzieciństwo jej syna i jego młodzieńcze poszukiwanie swojego miejsca w życiu, trudne relacje rodzinne to wątki opowieści, w których wielu z nas może odnaleźć elementy własnej biografii. 

  Dowiedz się więcej »
 25. O ANIOŁACH STRÓŻACH
  19,90 zł

  O ANIOŁACH STRÓŻACH

  Jakub Szymański

  Autor prowadzi czytelnika przez historie wielu anielskich spotkań, których doświadczyli katoliccy święci; od najdawniejszych dostępnych opisów aż do naszych czasów. Czytelnik dowie się więc wiele na temat tych przyjaznych pozaziemskich duchów dzięki skondensowanej wiedzy udostępnionej przez największe katolickie autorytety. 

  Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 49 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący