Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD) Film na podstawie światowego bestselleru

reż.: Randall Wallace
Kod produktu (SKU): NIEBO ISNIEJE ... NAPRAWDĘ (książka +DV

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Wydawnictwo Gloria24.pl
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788393736171
  • Format: 13,4 x 18,2
  • Stron: 32
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:

34,90 zł

14,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis


„Niebo istnieje... naprawdę” to film zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! 

 

Zdjęcia z filmu Niebo Istnieje Naprawdę

„Niebo istnieje naprawdę” - film zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Jego premiera kinowa odbyła się 16 kwietnia 2014. Od 5 września 2014 film “Niebo istnieje naprawdę” dostępny jest na DVD.

O czym opowiada film “Niebo istnieje naprawdę”?

Poznasz tutaj historię Coltona Burpo, który cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. To sprawiło, że jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem. Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów". Jak wskazuje tytuł, tego właśnie dowodem jest ten film - niebo naprawdę istnieje!

Dlaczego warto kupić “Niebo istnieje naprawdę” DVD?

Film DVD “Niebo istnieje naprawdę” to doskonała propozycja na wartościowe spędzenie czasu z rodziną. On nie tylko na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, ale też pozwoli ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono. Ponadto, mało która religijna produkcja może poszczycić się taką obsadą, jak “Niebo istnieje naprawdę”. Film DVD sprawi, że zaprosisz gwiazdy chrześcijańskiego kina do własnego domu! W roli głównej występuje tu mianowicie nominowany do Nagrody Akademii® Greg Kinnear (Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Lepiej być nie może, 1997) jako Todd Burpo. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, jeśli zastanawiasz się, czy niebo istnieje naprawdę, film, który Ci proponujemy z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości!

“Niebo istnieje naprawdę” film - recenzja mówi wszystko

Jeśli wciąż wahasz się, czy kupić film “Niebo istnieje naprawdę”, opinie powinny Cię przekonać! Tak mówili widzowie po wyjściu z kina: “Wspaniałe przeżycie, mnóstwo wzruszeń. Większość osób w kinie płakała podczas seansu. Teraz zachęcam innych, aby zobaczyli ten film” - Wanda; “Serdecznie dziękuję, wcześniej przeczytałam książkę, film też obejrzałam, kapitalny. Po obejrzeniu wszyscy wychodzili w milczeniu, myślę że wszystkich bardzo poruszył ten film i na pewno dał dużo do myślenia” - Alicja. Nie czekaj więc dłużej i sam przekonaj się, że niebo naprawdę istnieje. Film w reżyserii Randalla Wallace’a będzie tego najlepszym przykładem!

Zobacz fragment filmu:

Film podbił na całym świecie miliony serc. Przeczytaj opinie Polaków: 

Obejrzałam film "Niebo istnieje naprawdę" razem z moją rodzinką. Wspaniałe przeżycie, mnóstwo wzruszeń. Większość osób w kinie płakała podczas seansu. Teraz zachęcam innych, aby zobaczyli ten film. 
Wanda  


Serdecznie dziękuję, wcześniej przeczytałam książkę, film też obejrzałam, kapitalny. Po obejrzeniu wszyscy wychodzili w milczeniu, myślę że wszystkich bardzo poruszył ten film i na pewno dał dużo do myślenia. 
Alicja

 

W zestawie znajdziesz:

• Książkę, a w niej: wywiad z Coltonem Burpo i historię powstania filmu spisaną przez ojca Coltona – Todd’a Burpo.

DVD z filmem, wraz z bonusami: dodatkowymi scenami oraz wywiadami z rodziną BurpoZobacz inne tytuły związane z historią Coltona Burpo:

- Książka "Niebo istnieje... naprawdę!" - http://gloria24.pl/niebo-istnieje-naprawde-specjalne-wydanie-filmowe

- Wydawnie dla dzieci "Niebo istnieje... naprawdę! dla dzieci" http://gloria24.pl/niebo-istnieje-naprawde-dla-dzieci

- Książka "Niebo zmienia wszystko" http://gloria24.pl/niebo-zmienia-wszystko

 

 

Ten produkt jest także dostępny w wersji elektronicznej

Możesz kupić ten audiobook w formacie MP3 i zaoszczędzić na kosztach przesyłki!

Niebo istnieje... Naprawdę! w wersji mp3

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Podtytuł Film na podstawie światowego bestselleru
Autor reż.: Randall Wallace
ISBN 9788393736171
Liczba stron 32
Format okładki 13,4 x 18,2
Uwagi Zestaw książka + film. Film posiada lektora w 4 językach: polskim, angielskim, czeskim i rosyjskim Napisy w językach: angielskie, polskie, rumuńskie, słowackie, chorwackie, hindi, hebrajskie, portugalskie, bułgarskie, węgierskie, greckie, tureckie, estońskie, czeskie, serbskie, islandzkie, słoweńskie. Czas trwania filmu: 96 minut. Rodzaj płyty: DVD
Rok wydania 2014
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.