Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Niebo istnieje... Naprawdę!

Todd Burpo
Kod produktu (SKU): 09450B

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2011
  • ISBN: 9788375692587
  • Format: 200x130
  • Stron: 192
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
24,90 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis


Czy niebo istnieje? Na to pytanie pomaga odpowiedzieć nam autor książki „Niebo istnieje… Naprawdę!” Todd Burpo, amerykański pastor kościoła metodystów, który opisuje w niej niezwykłe doświadczenie swojego 4-letniego synka- Coltona. 

Colton Burpo ciężko zachorował i w wyniku błędnej diagnozy został poddany operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. Pomimo niewielkich szans na całkowite wyleczenie, maluch szybko wyzdrowiał i opowiedział najbliższym swoją historię. Colton twierdził, że odwiedził niebo!

Malec opowiadał ze szczegółami dokładnie pasującymi do przekazów biblijnych, nawet tych mało znanych, oraz takimi, których ze względu na swój wiek nie mógł znać, słyszeć ani też rozumieć. Precyzyjny przekaz czterolatka nie mógł zostać w żaden sposób zasugerowany, mógł zrodzić się jedynie, jako efekt autentycznych przeżyć. Chłopiec widzi niebo, jako miejsce, gdzie „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów” i bardzo mu się tam podoba. 

 

Książka „Niebo istnieje… Naprawdę!”, to fascynująca i niesamowita opowieść odpowiadająca na wiele pytań. Skłania nas do refleksji i głęboko porusza trafność sformułowań małego dziecka, które doskonale charakteryzuje istotę samego Boga, czy sens Zmartwychwstania. Spojrzenie na świat oczami małego chłopca inspiruje i oddziałuje na nas ogromną siłą przekazu. 

Warto sięgnąć po tę publikację, by spojrzeć na życie z innej perspektywy, bez względu na nasz stosunek do wiary w życie po śmierci. 

 

 

Ten produkt jest także dostępny w wersji elektronicznej

Możesz kupić ten audiobook w formacie MP3 i zaoszczędzić na kosztach przesyłki!

Niebo istnieje... Naprawdę! w wersji mp3

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Todd Burpo
ISBN 9788375692587
Czas realizacji 10
Liczba stron 192
Format okładki 200x130
Rok wydania 2011
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.