Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Loyola - DVD

reż. Paolo Dy
Kod produktu (SKU): 9788365889607

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • ISBN: 9788365889607
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
34,90 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Ignacy Loyola to święty, któremu wiele zawdzięcza Kościół i duchowość chrześcijańska. Wszyscy znamy go jako… Tymczasem, jego droga do świętości była bardzo zawiła. Można wręcz powiedzieć, że to historia, która nadaje się na film.

Film o Ignacym Loyola

Tak właśnie się stało - w 2016 roku na wielkim ekranie zaprezentowano szerokiej publiczności produkcję, której głównym bohaterem jest nie kto inny jak św. Ignacy Loyola. Film ten pokazuje nie wszystkim znaną historię świętego z czasów, kiedy raczej nikt by nie pomyślał, że ten człowiek kiedyś zostanie świętym. Dramatyczne i przełomowe momenty życia człowieka, upadki i nadzwyczajna przemiana wewnętrzna - to właśnie zobaczysz w produkcji “Ignacy Loyola”. Film przypadł do gustu wielu odbiorcom, którzy wręcz czekali, aż pojawi się on na DVD. Jak jednym zdaniem opisać, co ma w sobie Loyola? Film ten, jak mało który, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!

Ignacy Loyola - film na DVD

Teraz ta produkcja dostępna jest również w sprzedaży. Dzięki temu każdy we własnym domu może prześledzić losy człowieka, który tak mocno zapisał się na kartach historii Kościoła. Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy - taki do pewnego momentu był właśnie Ignacy Loyola. Film DVD doskonale pokazuje walkę, jaką podjął ten człowiek. Przekonaj się sam, na czym polegała jego walka na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. O jakich demonach mowa? Loyola musiał zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi czy wstrętem do samego siebie. Ponadto wytoczono mu proces o herezję przed inkwizycją. Ostatecznie Loyola stał się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Loyola - Film, który odmieni twoje serce!

Gwarantujemy, że po obejrzeniu tej produkcji odmieni się Twoje postrzeganie Kościoła. Być może zainteresujesz się również duchowością ignacjańską lub odkryjesz w niej nową duchową siłę. Film o Ignacym Loyola zachwyca przesłaniem, muzyką i doskonałą grą aktorską głównego bohatera. Śmiało można również powiedzieć, że “Ignacy Loyola” film trafia prosto do duszy widza i powoli odmienia jego serce.


Poetyka filmu, przesłanie, walory artystyczne, muzyka, kolor w połączeniu ze znakomitą grą aktorską głównego bohatera trafiają prosto do duszy widza i nie pozwalają mu zbyć seansu wzruszeniem ramion.

 

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor reż. Paolo Dy
ISBN 9788365889607
Czas realizacji 1
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.