Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Książki

Chyba każdy ma na swojej półce taką książkę, do której chce się wracać i którą gorąco poleca się znajomym. Jedni miłują się w kryminałach, innych przyciągają romanse, a jeszcze innych powieści przygodowe. Są też tacy, którzy swoje regały mają wypełnione przez książki chrześcijańskie. Właśnie dla nich działamy i czuwamy nad tym, aby w naszej ofercie znalazły się najlepsze książki religijne.

Czym wyróżnia się dobra książka religijna?

Przede wszystkim książki religijne niosą ze sobą dobre przesłanie. Wśród nich szczególnie cenne dla czytelników są te, które odpowiadają na ich aktualne problemy duchowe oraz na trudności z pogranicza wiary i psychologii. To właśnie w nich ludzie odnajdują rozwiązanie swoich życiowych zagwostek, doszukują się wsparcia i czują, że nie są pozostawieni sami sobie z tym, co ich dotyka. Nie brakuje tu dobrych rad i życiowych przykładów. Co ważne, dziś nie tylko osoby duchowne piszą książki katolickie. Decyduje się na to coraz więcej osób świeckich, które w swoim życiu doświadczyły wyjątkowej obecności Boga lub wiedzą, że tylko relacja z Nim może prowadzić do dobrego życia. Właśnie tą wiedzą autorzy chcą dzielić się z czytelnikami, wskazując im drogę, która w wielu wypadkach może być pierwszym krokiem do szczęśliwego życia.

Książki chrześcijańskie - lekarstwo na zło?

Niektórzy sięgają po książki o tematyce religijnej, dlatego że taka lektura daje im spokój ducha i pozwala trwać w przekonaniu, że żyje się “po coś”. To bardzo ważna wiadomość dla osób wierzących i zdecydowanie dobra nowina dla tych, których wiara dopiero raczkuje. W Polsce cały czas religia katolicka jest przeważającym wyznaniem. Mianem “katolików” określa się ponad 90 proc. naszego społeczeństwa, a co dziesiąty Polak ocenia swoją wiarę jako głęboką. Skoro więc wiara stanowi jeden z najważniejszych aspektów w działaniach polskiego społeczeństwa, nic dziwnego, że ludzie dążą do tego, by odkrywać ją coraz głębiej. Właśnie dlatego niejednokrotnie w ich rękach znajduje się książka religijna. Taka lektura pomaga nie tylko poznać istotę chrześcijaństwa, ale ukazuje także historie osób, które z Panem Bogiem żyły na co dzień.

Książki religijne, które warto przeczytać

Tak samo, jak w przypadku świeckich powieści, dramatów czy poezji, tak i tu można wyróżnić najlepsze książki katolickie. Bestsellery znane chyba każdemu to m.in. “Decyduj i walcz”, “Uzdrowienie finansów” czy “Dzikie serce”. Wśród nabożeństw i modlitw w ostatnim czasie króluje “Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” oraz modlitwa “Jezu, Ty się tym zajmij”. Wśród literatury religijnej z pewnością znajdą coś dla siebie także miłośnicy historii Kościoła oraz ci, którzy z wielką dokładnością chcieliby poznać nauczanie papieży i Ojców Kościoła. Właśnie dla nich w naszych zbiorach znajdują się pięknie wydane adhortacje, encykliki i listy. Zdecydowanym bestsellerem wśród osób wierzących jest oczywiście Pismo Święte, które jest nie tylko opowieścią o dawnych czasach, ale ma też ważne przesłanie dla ludzi współczesnych. Wśród różnych wydań Pisma Świętego “liderem” jest zdecydowanie klasyczna Biblia Tysiąclecia, a także jej specjalna, ilustrowana edycja dla młodych.

Odkryj bogactwo literatury chrześcijańskiej

Jeszcze długo moglibyśmy wymieniać wartościowe książki religijne. Nic jednak nie daje takiej satysfakcji, jak odkrywanie jej samemu, krok po kroku, aż w końcu trafi się na prawdziwą literacką perłę. A tych - jak już pewnie zdążyłeś zauważyć - wcale nie jest mało. Dlatego teraz zapraszamy Cię byś sam poszukał w naszej księgarni internetowej takiej książki, która być może na Twoim regale zajmie najważniejsze miejsce. Gloria24.pl gwarantuje dobre i tanie książki religijne, miłą obsługę i szybką wysyłkę.

Produkty 26 do 50 z 988 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. ZUZANNA. Powieść o uzdrowieniu serca

  23,00 zł

  19,90 zł

  ZUZANNA. Powieść o uzdrowieniu serca

  Emilia Litwinko

  Życie Zuzanny wygląda na bardzo udane. U jej boku stoi przystojny mężczyzna, ma dwójkę zdrowych dzieci, a dobre zarobki męża pozwalają jej wieść życie na wysokim poziomie. Dowiedz się więcej »
 2. Biblia w przekładzie ks. Jakuba Wujka

  129,95 zł

  99,95 zł

  Biblia w przekładzie ks. Jakuba Wujka

  Jakub Wujek

  Po raz pierwszy ukazała się drukiem w 1599 r. i przez 367 lat, aż do opracowania Biblii Tysiąclecia, Dowiedz się więcej »
 3. NA KOCIEWIU

  99,00 zł

  69,90 zł

  NA KOCIEWIU

  Anna Sakowicz

  Do trylogii dołączony jest prezent – Żółta tabletka plus – zbiór humoresek i opowiadań ze specjalną recepturą na poprawę nastroju.

  Dowiedz się więcej »
 4. Saga Polska
  99,90 zł

  Saga Polska

  MONIKA RZEPIELA

  Porywająca czterotomowa Saga Polska poruszy serce każdego czytelnika! Dowiedz się więcej »
 5. EMOCJE Krzyk do zrozumienia

  32,00 zł

  30,00 zł

  EMOCJE Krzyk do zrozumienia

  Ks. Marek Dziewiecki

  Każdy z nas posiada „dwa mózgi”. Jeden logiczny, odpowiadający za myślenie i drugi emocjonalny, dzięki któremu odbieramy uczucia. I choć mamy wpływ na to jak myślimy - to nikt z nas nie ma władzy nad emocjami!... Dowiedz się więcej »
 6. Jan Paweł II. 40-lecie wyboru Polaka na Papieża
  39,99 zł

  Jan Paweł II. 40-lecie wyboru Polaka na Papieża

  Patronat honorowy nad wydawnictwem objęli kardynał Stanisław Dziwisz, abp Mieczysław Mokrzycki oraz abp Wacław Depo. Dowiedz się więcej »
 7. Wszystkie barwy roku. Wyjątkowe opowiadania na 12 miesięcy

  36,90 zł

  31,90 zł

  Wszystkie barwy roku. Wyjątkowe opowiadania na 12 miesięcy

  Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne, dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie! Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl Dowiedz się więcej »
 8. Ojciec Brown. Trzy narzędzia śmierci

  34,90 zł

  29,90 zł

  Ojciec Brown. Trzy narzędzia śmierci

  Przekład: Martyna Plisenko

  Po raz pierwszy w Polsce – trzy tomy kompletujące wszystkie opowiadania G.K. Chestertona o ojcu Brownie! Dowiedz się więcej »
 9. Ojciec Brown. Najgorsza zbrodnia na świecie

  34,90 zł

  29,90 zł

  Ojciec Brown. Najgorsza zbrodnia na świecie

  Przekład: Martyna Plisenko

  Na motywach opowiadań o księdzu Brownie powstał rewelacyjny serial telewizyjny „Ojciec Brown” z Markiem Williamsem w roli tytułowej. Dowiedz się więcej »
 10. Opowieści biblijne dziadzia Józefa 2 - ST(czerwona)

  37,00 zł

  33,90 zł

  Opowieści biblijne dziadzia Józefa 2 - ST(czerwona)

  Lidia Miś

  Dzięki opowiadanym przez niego historiom, biblijne zapisy ułatwiają dzieciom rozumienie treści i odnoszą się do życia codziennego. Dowiedz się więcej »
 11. Opowieści biblijne dziadzia Józefa 1 - ST(żółta)

  37,00 zł

  33,90 zł

  Opowieści biblijne dziadzia Józefa 1 - ST(żółta)

  Lidia Miś

  W pierwszym tomie Opowieści biblijnych przybliżone zostały historie Starego Testamentu, takie jak: stworzenie świata, Abraham ojcem narodów, synowie Jakuba i siła Samsona. Dowiedz się więcej »
 12. Opowieści biblijne dziadzia Józefa 4 - NT(zielona)

  37,00 zł

  33,90 zł

  Opowieści biblijne dziadzia Józefa 4 - NT(zielona)

  Lidia Miś

  Autorka wspomina swoje dzieciństwo, prawdziwych krewnych, a przede wszystkim ukochanego dziadka Józefa, wiejskiego gawędziarza, który żył w przysiółku Domaradza, Porębach, na Podkarpaciu. Dowiedz się więcej »
 13. Opowieści biblijne dziadzia Józefa 3 - NT (niebieska)

  37,00 zł

  33,90 zł

  Opowieści biblijne dziadzia Józefa 3 - NT (niebieska)

  Lidia Miś

  Książka ma nadany Imprimatur (l.dz. 1418/2013) Dowiedz się więcej »
 14. Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

  32,90 zł

  29,90 zł

  Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

  Christine Féret-Fleury, Cécile Aubry

  Powieść na podstawie scenariusza ze zdjęciami z filmu. Dowiedz się więcej »
 15. Bella i Sebastian

  32,90 zł

  29,90 zł

  Bella i Sebastian

  Nicolas Vanier, Cécile Aubry

  Na podstawie scenariusza filmu Bella i Sebastian autorstwa Juliette Sales, Fabiena Suareza i Nicolasa Vaniera, produkcji Radar Films, Epithete Films, Gaumont, M6 Films i Rhône-Alpes Cinéma. Oparte na serialu telewizyjnym Bella i Sebastian – według scenariusza i w reżyserii Cécile Aubry. Dowiedz się więcej »
 16. Bella i Sebastian 2

  29,90 zł

  27,90 zł

  Bella i Sebastian 2

  Christine Féret-Fleury, Cécile Aubry

  Wtulony w białe futro zwierzęcia długo wpatrywał się w lśniące na czystym niebie gwiazdy. Potem wyjął z kieszeni sfatygowaną kartkę mocno wytartą na brzegach od wielokrotnego rozkładania. Zaczął czytać… Dowiedz się więcej »
 17. Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia

  49,00 zł

  41,90 zł

  Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia

  Poradnik „Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia” to idealna lektura dla wszystkich tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie. Zostało w niej przedstawionych sto trzydzieści najczęstszych i najpoważniejszych chorób, w tym m.in. schorzenia układu sercowo-naczyniowego, trawiennego i ruchowego, a także choroby zakaźne i dolegliwości skórne. Dowiedz się więcej »
 18. Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją

  49,90 zł

  39,90 zł

  Wzmocnij jelita. Wygraj z lękiem i depresją

  Marek Zaremba

  Stosując odpowiednią dietę, oczyścisz jelita, wzmocnisz swoją odporność i ochronisz swój organizm przed alergiami, cukrzycą, otyłością i chorobami autoimmunologicznymi. Jednak to nie wszystko. Wzmacniając jelita, zwiększysz produkcję hormonów szczęścia, pokonasz przygnębienie i mgłę mózgową, poprawisz koncentrację umysłową i wspomożesz leczenie depresji... Dowiedz się więcej »
 19. Skarby Polski

  99,95 zł

  89,95 zł

  Skarby Polski

  Opracowanie zbiorowe

  Przedstawione tu obiekty naturalne to najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej magiczne i fascynujące zakątki Polski – zarówno te słynne, jak i te, które być może dopiero czekają na odkrycie. Dowiedz się więcej »
 20. Zioła Naturalne lekarstwa z pól i ogrodów

  69,95 zł

  59,95 zł

  Zioła Naturalne lekarstwa z pól i ogrodów

  Cennym uzupełnieniem są szczegółowe opisy wykonania leczniczych preparatów i sposób ich zastosowania, a także przepisy kulinarne, w tym receptury na lecznicze nalewki. Dowiedz się więcej »
 21. Wodecki. Tak mi wyszło

  39,99 zł

  34,99 zł

  Wodecki. Tak mi wyszło

  Wacław Krupiński , Kamil Bałuk

  Ile w tym znanym i docenianym artyście było Zbyszka, a ile Zbigniewa? Kiedy i dlaczego Zbig zmienił się w Zbigniewa? Czy była to jego świadoma decyzja, czy też po prostu... tak mu wyszło? Odpowiedzi kryją się w publikacji pod tytułem „Wodecki. Tak mi wyszło”! Dowiedz się więcej »
 22. Ronaldo kontra Messi pojedynek tytanów(książka+DVD)
  19,99 zł

  Ronaldo kontra Messi pojedynek tytanów(książka+DVD)

  Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Sir Alex Ferguson, David Beckham, Gerard Piqué, Shakira

  Wypowiedzi tych osób rzucają nowe światło na dokonania tych dwóch największych dziś piłkarskich magów. Dowiedz się więcej »
 23. Czas Benedykta. Osiem dramatycznych lat pontyfikatu z bliska

  34,90 zł

  29,90 zł

  Czas Benedykta. Osiem dramatycznych lat pontyfikatu z bliska

  Paul Badde

  Najbardziej osobista i przenikliwa książka o Benedykcie XVI. Dowiedz się więcej »
 24. Poradnik katolika 2019 - Św. Jan Paweł II
  6,90 zł

  Poradnik katolika 2019 - Św. Jan Paweł II

  Każdy z oferowanych Poradników ma tę samą zawartość, różnią się one jedynie okładkami, których w tym roku oferujemy siedem. Pozostałe wzory można znaleźć poniżej, w sekcji „Produkty pokrewne”. Dowiedz się więcej »
 25. Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

  39,90 zł

  34,90 zł

  Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

  Izabella Wentz

  Justyna Salamonowicz-Gustaw dietetyk, coach zdrowia, założycielka firmy Kod Równowagi, prezes Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto Dowiedz się więcej »

Produkty 26 do 50 z 988 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący