Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Książki

Chyba każdy ma na swojej półce taką książkę, do której chce się wracać i którą gorąco poleca się znajomym. Jedni miłują się w kryminałach, innych przyciągają romanse, a jeszcze innych powieści przygodowe. Są też tacy, którzy swoje regały mają wypełnione przez książki chrześcijańskie. Właśnie dla nich działamy i czuwamy nad tym, aby w naszej ofercie znalazły się najlepsze książki religijne.

Czym wyróżnia się dobra książka religijna?

Przede wszystkim książki religijne niosą ze sobą dobre przesłanie. Wśród nich szczególnie cenne dla czytelników są te, które odpowiadają na ich aktualne problemy duchowe oraz na trudności z pogranicza wiary i psychologii. To właśnie w nich ludzie odnajdują rozwiązanie swoich życiowych zagwostek, doszukują się wsparcia i czują, że nie są pozostawieni sami sobie z tym, co ich dotyka. Nie brakuje tu dobrych rad i życiowych przykładów. Co ważne, dziś nie tylko osoby duchowne piszą książki katolickie. Decyduje się na to coraz więcej osób świeckich, które w swoim życiu doświadczyły wyjątkowej obecności Boga lub wiedzą, że tylko relacja z Nim może prowadzić do dobrego życia. Właśnie tą wiedzą autorzy chcą dzielić się z czytelnikami, wskazując im drogę, która w wielu wypadkach może być pierwszym krokiem do szczęśliwego życia.

Książki chrześcijańskie - lekarstwo na zło?

Niektórzy sięgają po książki o tematyce religijnej, dlatego że taka lektura daje im spokój ducha i pozwala trwać w przekonaniu, że żyje się “po coś”. To bardzo ważna wiadomość dla osób wierzących i zdecydowanie dobra nowina dla tych, których wiara dopiero raczkuje. W Polsce cały czas religia katolicka jest przeważającym wyznaniem. Mianem “katolików” określa się ponad 90 proc. naszego społeczeństwa, a co dziesiąty Polak ocenia swoją wiarę jako głęboką. Skoro więc wiara stanowi jeden z najważniejszych aspektów w działaniach polskiego społeczeństwa, nic dziwnego, że ludzie dążą do tego, by odkrywać ją coraz głębiej. Właśnie dlatego niejednokrotnie w ich rękach znajduje się książka religijna. Taka lektura pomaga nie tylko poznać istotę chrześcijaństwa, ale ukazuje także historie osób, które z Panem Bogiem żyły na co dzień.

Książki religijne, które warto przeczytać

Tak samo, jak w przypadku świeckich powieści, dramatów czy poezji, tak i tu można wyróżnić najlepsze książki katolickie. Bestsellery znane chyba każdemu to m.in. “Decyduj i walcz”, “Uzdrowienie finansów” czy “Dzikie serce”. Wśród nabożeństw i modlitw w ostatnim czasie króluje “Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” oraz modlitwa “Jezu, Ty się tym zajmij”. Wśród literatury religijnej z pewnością znajdą coś dla siebie także miłośnicy historii Kościoła oraz ci, którzy z wielką dokładnością chcieliby poznać nauczanie papieży i Ojców Kościoła. Właśnie dla nich w naszych zbiorach znajdują się pięknie wydane adhortacje, encykliki i listy. Zdecydowanym bestsellerem wśród osób wierzących jest oczywiście Pismo Święte, które jest nie tylko opowieścią o dawnych czasach, ale ma też ważne przesłanie dla ludzi współczesnych. Wśród różnych wydań Pisma Świętego “liderem” jest zdecydowanie klasyczna Biblia Tysiąclecia, a także jej specjalna, ilustrowana edycja dla młodych.

Odkryj bogactwo literatury chrześcijańskiej

Jeszcze długo moglibyśmy wymieniać wartościowe książki religijne. Nic jednak nie daje takiej satysfakcji, jak odkrywanie jej samemu, krok po kroku, aż w końcu trafi się na prawdziwą literacką perłę. A tych - jak już pewnie zdążyłeś zauważyć - wcale nie jest mało. Dlatego teraz zapraszamy Cię byś sam poszukał w naszej księgarni internetowej takiej książki, która być może na Twoim regale zajmie najważniejsze miejsce. Gloria24.pl gwarantuje dobre i tanie książki religijne, miłą obsługę i szybką wysyłkę.

Produkty 1 do 25 z 1119 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zestaw prezentowy dla Niej - Kobieta boska tajemnica + bransoletka
  34,90 zł

  Zestaw prezentowy dla Niej - Kobieta boska tajemnica + bransoletka

  Kobieta jest największą tajemnicą na ziemi. o. Joachim Badeni z książki "Kobieta. Boska tajemnica" Dowiedz się więcej »
 2. Zestaw prezentowy dla Niej - Pogoda ducha + bransoletka
  44,90 zł

  Zestaw prezentowy dla Niej - Pogoda ducha + bransoletka

  Miłość Boga jest niezmienna i bezwarunkowa, a Ty - tak cenna w Jego oczach, że On nie odstępuje od Ciebie ani na chwilę. Maja Komasińska-Moller z książki "Pogoda ducha" Dowiedz się więcej »
 3. Zestaw Prezentowy Dla Niej - Cuda z Nieba, Marys Land + bransoletka
  59,90 zł

  Zestaw Prezentowy Dla Niej - Cuda z Nieba, Marys Land + bransoletka

  Poznaj wyjątkowy Zestaw prezentowy, który adresowany jest do wszystkich kobiet, ale powstał z myślą o MAMACH. Dowiedz się więcej »
 4. Zestaw prezentowy dla Kapłana
  99,90 zł

  Zestaw prezentowy dla Kapłana

  Światu potrzeba kapłanów, bo światu potrzeba Chrystusa. św. Jan Paweł II Dowiedz się więcej »
 5. Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie

  29,90 zł

  24,90 zł

  Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie

  ks. Leszek Smoliński

  Warto podarować w prezencie Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie bierzmowanym i wszystkim, którzy nie mają „dorosłej” książeczki lub korzystają z bardzo starych wydań. Dowiedz się więcej »
 6. Wielkanoc ze smakiem +DVD
  29,99 zł

  Wielkanoc ze smakiem +DVD

  Magda Gessler

  Do każdego przepisu znajdziesz listę składników wraz ze sposobem ich przygotowania oraz propozycję dekoracji. Dowiedz się więcej »
 7. Wielka księga siostry Anastazji

  65,00 zł

  55,00 zł

  Wielka księga siostry Anastazji

  s. Anastazja Pustelnik FDC

  Kolejna i zarazem ostatnia Wielka Księga Siostry Anastazji stanowi prawdziwe kulinarne kompendium, w którym tradycyjne receptury przenikają się z nowymi. Dowiedz się więcej »
 8. Czekoladki dla duszy
  17,90 zł

  Czekoladki dla duszy

  Isabel Mauro

  Każdemu wolno kochać, czyli o Amorku, strzale i innych miłosnych okolicznościach. Harmonijne życie. Każdy dzień jest inny, czyli o różnorodności życia Dowiedz się więcej »
 9. Kult miłości

  37,00 zł

  34,00 zł

  Kult miłości

  Anna Pliś

  Kult miłości pomoże ci pokonać to, co dzieli cię od głębokiego związku z Bogiem i doświadczyć niesamowitej wolności życia przeżywanego w prawdziwej miłości. Dowiedz się więcej »
 10. Twoje piękne serce

  34,90 zł

  32,90 zł

  Twoje piękne serce

  Lauren Scruggs i Lisa Velthouse

  Czy pragniesz czuć się piękną, kochaną i akceptowaną? Lauren wie Dowiedz się więcej »
 11. Najpiękniejsza córka Boga

  24,90 zł

  22,90 zł

  Najpiękniejsza córka Boga

  Tasha K. Douglas

  Poznaj więc Ojca, który kocha Cię pełnią Swojego serca, kocha ponad wszystko, i chce Ci towarzyszyć przez całe życie. Dowiedz się więcej »
 12. Moje życie ma cel. Rozmyślam, modlę się, rozumiem

  37,00 zł

  33,00 zł

  Moje życie ma cel. Rozmyślam, modlę się, rozumiem

  Rick Warren

  Bóg jest naszym Stwórcą, a Biblia jest instrukcją obsługi. Przysłał nas na ten świat z ważnego powodu – żebyśmy kochali Jego i innych ludzi Dowiedz się więcej »
 13. Żelki dla duszy Żelki dla duszy
  14,90 zł

  Żelki dla duszy Żelki dla duszy

  Peregrino Antonio

  ŻELKI DLA DUSZY to zbiór różnokolorowych porad i sentencji. Został przygotowany do ?zadań specjalnych? Dowiedz się więcej »
 14. Ryczące owieczki

  29,00 zł

  27,90 zł

  Ryczące owieczki

  Bob Briner

  Mają za zadanie być „ryczącymi owieczkami”, czyli tymi, którzy przenikając do różnych sfer życia, wpływają na nie poprzez Dowiedz się więcej »
 15. Akita. Objawienia i orędzia Matki Bożej
  9,90 zł

  Akita. Objawienia i orędzia Matki Bożej

  Irene Corona

  Książka przedstawia objawienia i orędzia Matki Bożej, towarzyszące im niezwykłe zjawiska oraz postać siostry Agnieszki. Maryja, objawiając się w Akita, nawiązuje do swych wcześniejszych spotkań z ludźmi i przekazanych im orędzi, wskazując w szczególności modlitwę różańcową jako niezawodną broń do walki z panoszącym się wśród ludzi i zagrażającym światu złem. Dowiedz się więcej »
 16. Wszystko co warto wiedzieć o Eucharystii
  19,90 zł

  Wszystko co warto wiedzieć o Eucharystii

  ks. Andrzej Zwoliński

  Czyni to w charakterystyczny dla siebie sposób - z wielką erudycją, posługując się wieloma przykładami, pisząc jasnym, zrozumiałym językiem. Dowiedz się więcej »
 17. TYLKO DO KOŃCA ŻYCIA. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, wiary i miłości w Krakowie

  36,90 zł

  32,90 zł

  TYLKO DO KOŃCA ŻYCIA. Powieść o poszukiwaniu szczęścia, wiary i miłości w Krakowie

  Anna Kaik

  Czy wybory, których dokonają, zaprowadzą je ku temu, czego najbardziej pragną? Dowiedz się więcej »
 18. Więzień. Wezwanie do nadziei

  29,00 zł

  25,00 zł

  Więzień. Wezwanie do nadziei

  Paul Everett

  eżeli go nie odczuwasz, to tylko dlatego, że zatrzasnąłeś swoje serce na Miłosierdzie. Dowiedz się więcej »
 19. Instytut Piękności
  36,90 zł

  Instytut Piękności

  Maria Paszyńska

  Instytut Piękności to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami ponadczasowa opowieść o potędze kobiecej przyjaźni. Dowiedz się więcej »
 20. Ben Hur
  39,90 zł

  Ben Hur

  Lew Wallace

  "Ben Hur" to obok "Quo vadis" niewątpliwie najwspanialsza powieść religijna. Po wielokroć przenoszona na ekran. Dowiedz się więcej »
 21. Jezuickie drogi krzyżowe
  25,00 zł

  Jezuickie drogi krzyżowe

  Praca zbiorowa

  Niezwykły zbiór, owoc pracy kilku jezuitów. Pomagali oni ludziom w modlitwie, jaką jest droga krzyżowa. Dowiedz się więcej »
 22. 10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem

  27,00 zł

  24,00 zł

  10 prostych kroków do prawdziwej przyjaźni z Jezusem

  Jarosław Mrugała

  W dziesięciu krokach – od zburzenia własnego oporu, poprzez rozmowę i wsłuchiwanie się w słowa Jezusa Dowiedz się więcej »
 23. Chłopiec z ulicy Wschodniej

  24,90 zł

  19,90 zł

  Chłopiec z ulicy Wschodniej

  Anna Stryjewska

  Niniejsza powieść to przejmujący portret chłopca, którego doświadczyło życie. Jako dojrzały mężczyzna wspomina przeszłość Dowiedz się więcej »
 24. MATEUSZ TALBOT. Od alkoholika do kandydata na ołtarze
  19,90 zł

  MATEUSZ TALBOT. Od alkoholika do kandydata na ołtarze

  Elżbieta Wiater

  Mateusz Talbot, drobnej postury prosty irlandzki robotnik, przez lata uzależniony od alkoholu, niczym nie przypomina świętych mężczyzn, których wizerunki znamy z kościelnych obrazków. Dowiedz się więcej »
 25. ROZWAŻANIA DROGI KRZYŻOWEJ
  9,90 zł

  ROZWAŻANIA DROGI KRZYŻOWEJ

  Ludmiła i Stanisław Grygielowie

  Godność każdego człowieka jest podstawowym dobrem, które należy nieustannie odkrywać i strzec Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 1119 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący