Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Książki

Chyba każdy ma na swojej półce taką książkę, do której chce się wracać i którą gorąco poleca się znajomym. Jedni miłują się w kryminałach, innych przyciągają romanse, a jeszcze innych powieści przygodowe. Są też tacy, którzy swoje regały mają wypełnione przez książki chrześcijańskie. Właśnie dla nich działamy i czuwamy nad tym, aby w naszej ofercie znalazły się najlepsze książki religijne.

Czym wyróżnia się dobra książka religijna?

Przede wszystkim książki religijne niosą ze sobą dobre przesłanie. Wśród nich szczególnie cenne dla czytelników są te, które odpowiadają na ich aktualne problemy duchowe oraz na trudności z pogranicza wiary i psychologii. To właśnie w nich ludzie odnajdują rozwiązanie swoich życiowych zagwostek, doszukują się wsparcia i czują, że nie są pozostawieni sami sobie z tym, co ich dotyka. Nie brakuje tu dobrych rad i życiowych przykładów. Co ważne, dziś nie tylko osoby duchowne piszą książki katolickie. Decyduje się na to coraz więcej osób świeckich, które w swoim życiu doświadczyły wyjątkowej obecności Boga lub wiedzą, że tylko relacja z Nim może prowadzić do dobrego życia. Właśnie tą wiedzą autorzy chcą dzielić się z czytelnikami, wskazując im drogę, która w wielu wypadkach może być pierwszym krokiem do szczęśliwego życia.

Książki chrześcijańskie - lekarstwo na zło?

Niektórzy sięgają po książki o tematyce religijnej, dlatego że taka lektura daje im spokój ducha i pozwala trwać w przekonaniu, że żyje się “po coś”. To bardzo ważna wiadomość dla osób wierzących i zdecydowanie dobra nowina dla tych, których wiara dopiero raczkuje. W Polsce cały czas religia katolicka jest przeważającym wyznaniem. Mianem “katolików” określa się ponad 90 proc. naszego społeczeństwa, a co dziesiąty Polak ocenia swoją wiarę jako głęboką. Skoro więc wiara stanowi jeden z najważniejszych aspektów w działaniach polskiego społeczeństwa, nic dziwnego, że ludzie dążą do tego, by odkrywać ją coraz głębiej. Właśnie dlatego niejednokrotnie w ich rękach znajduje się książka religijna. Taka lektura pomaga nie tylko poznać istotę chrześcijaństwa, ale ukazuje także historie osób, które z Panem Bogiem żyły na co dzień.

Książki religijne, które warto przeczytać

Tak samo, jak w przypadku świeckich powieści, dramatów czy poezji, tak i tu można wyróżnić najlepsze książki katolickie. Bestsellery znane chyba każdemu to m.in. “Decyduj i walcz”, “Uzdrowienie finansów” czy “Dzikie serce”. Wśród nabożeństw i modlitw w ostatnim czasie króluje “Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” oraz modlitwa “Jezu, Ty się tym zajmij”. Wśród literatury religijnej z pewnością znajdą coś dla siebie także miłośnicy historii Kościoła oraz ci, którzy z wielką dokładnością chcieliby poznać nauczanie papieży i Ojców Kościoła. Właśnie dla nich w naszych zbiorach znajdują się pięknie wydane adhortacje, encykliki i listy. Zdecydowanym bestsellerem wśród osób wierzących jest oczywiście Pismo Święte, które jest nie tylko opowieścią o dawnych czasach, ale ma też ważne przesłanie dla ludzi współczesnych. Wśród różnych wydań Pisma Świętego “liderem” jest zdecydowanie klasyczna Biblia Tysiąclecia, a także jej specjalna, ilustrowana edycja dla młodych.

Odkryj bogactwo literatury chrześcijańskiej

Jeszcze długo moglibyśmy wymieniać wartościowe książki religijne. Nic jednak nie daje takiej satysfakcji, jak odkrywanie jej samemu, krok po kroku, aż w końcu trafi się na prawdziwą literacką perłę. A tych - jak już pewnie zdążyłeś zauważyć - wcale nie jest mało. Dlatego teraz zapraszamy Cię byś sam poszukał w naszej księgarni internetowej takiej książki, która być może na Twoim regale zajmie najważniejsze miejsce. Gloria24.pl gwarantuje dobre i tanie książki religijne, miłą obsługę i szybką wysyłkę.

Produkty 1 do 25 z 988 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Takie piękne życie
  33,00 zł

  Takie piękne życie

  Barbara Gruszka-Zych

  Mocna, poruszająca literatura faktu. Dowiedz się więcej »
 2. Tam, gdzie czekał anioł

  32,90 zł

  19,90 zł

  Tam, gdzie czekał anioł

  Schrammek Dorota

  Książka Tam, gdzie czekał anioł to pozytywna, pełna nadziei i przebaczenia oraz wiary w drugiego człowieka opowieść zmuszająca Czytelnika do przemyśleń nad swoim życiem. Dowiedz się więcej »
 3. Kręta droga do nieba

  36,90 zł

  19,90 zł

  Kręta droga do nieba

  Bożena Gałczyńska-Szurek

  Nowe, poprawione wydanie powieści obyczajowo-sensacyjnej, która po raz pierwszy ukazała się pod tytułem Tajemnice greckiej Madonny. Dowiedz się więcej »
 4. Niczemu winne

  34,90 zł

  14,90 zł

  Niczemu winne

  Anna Krzyczkowska

  "Niczemu winne to przejmująca powieść o różnych odcieniach miłości. Wzrusza, zmusza do refleksji i nie daje o sobie zapomnieć”. Anna Sakowicz Dowiedz się więcej »
 5. Szepty sumienia

  34,90 zł

  19,90 zł

  Szepty sumienia

  Beata Zdziarska

  Przemilczał prawdę czy zabrnął w kłamstwo? Czy niedopowiedzenie jest oszustwem? Dowiedz się więcej »
 6. Klasztor zapomnienia

  34,90 zł

  14,90 zł

  Klasztor zapomnienia

  Bożena Gałczyńska-Szurek

  Nowe, poprawione wydanie powieści obyczajowo-sensacyjnej, która po raz pierwszy ukazała się pod tytułem Monachos. Dowiedz się więcej »
 7. Bieg do gwiazd

  34,90 zł

  14,90 zł

  Bieg do gwiazd

  Dominika Smoleń

  Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Dowiedz się więcej »
 8. Życie Jezusa Chrystusa

  69,90 zł

  49,00 zł

  Życie Jezusa Chrystusa

  Abp Fulton Sheen

  Jezusa zakorzeniły się w umysłach i sercach wielu ludzi i wydały w ich życiu wspaniałe owoce. Dowiedz się więcej »
 9. Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes

  19,90 zł

  14,90 zł

  Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes

  ks Leszek Smoliński

  Odpowiednio duża czcionka i czytelny rozkład modlitw pozwala korzystać z modlitewnika osobom o słabszym wzroku, także przy gorszym świetle, w kościele czy na łóżku szpitalnym. Dowiedz się więcej »
 10. DOMOWY AKT ZAWIERZENIA „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”
  19,90 zł

  DOMOWY AKT ZAWIERZENIA „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”

  Obrazek drewniany, złocony z najpiękniejszymi fragmentami aktu pełnego zawierzenia Dowiedz się więcej »
 11. Kalendarz ścienny 2019 Mój Ojciec Pio

  12,00 zł

  10,00 zł

  Kalendarz ścienny 2019 Mój Ojciec Pio

  Kalendarz z Ojcem Pio na rok 2019 Dowiedz się więcej »
 12. Hildegardowa Kuchnia Polska

  69,90 zł

  59,90 zł

  Hildegardowa Kuchnia Polska

  Alfreda Walkowska, Katarzyna i Lidia Walkowskie

  Każdy przepis opatrzony jest ilustracją - przy czym nie są to fotografie studyjne - a każda z potraw na zdjęciu jest wykonana przez autorki książki. Dowiedz się więcej »
 13. Mistyka codzienności

  32,00 zł

  27,90 zł

  Mistyka codzienności

  Joachim Badeni OP

  Czy żywe doświadczenie religijne, mistyka i spotkanie z Bogiem to tylko puste hasła, z którymi rozprawiły się współczesna psychologia i nauki ścisłe? Dowiedz się więcej »
 14. O dwóch takich co nie bali się terrorystów bł. Zbigniew Strzałkowski i bł. o. Michał Tomaszek Męczennicy z Pariacoto
  14,90 zł

  O dwóch takich co nie bali się terrorystów bł. Zbigniew Strzałkowski i bł. o. Michał Tomaszek Męczennicy z Pariacoto

  Aleksandra Polewska,Alicja Groszek-Abramowicz

  Opowieść o niezłomności, sile wiary i poświęceniu, a także o tym, że zawierzając swoje życie Bogu można dokonać czynów niezwykłych i zdobyć się na odwagę przekraczającą ludzkie pojmowanie. Dowiedz się więcej »
 15. Otwórz przede mną te karty.Rozważania Ewangelii ze św. Augustynem Rok ABC

  39,90 zł

  34,90 zł

  Otwórz przede mną te karty.Rozważania Ewangelii ze św. Augustynem Rok ABC

  s. Krystyna Abramczuk

  Dziś możemy korzystać z darów jego mądrości i rady, które wciąż na nowo owocują dojrzałą, piękną i bogatą refleksją nad słowami Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 16. Samson. Wybrany przez Boga - książeczka + DVD
  29,99 zł

  Samson. Wybrany przez Boga - książeczka + DVD

  Mimo to wydaje się, że jest to bohater stosunkowo mało znany szerokiej publiczności. Wielu o nim słyszało, jednak niewielu zna pełną historię jego życia. Dowiedz się więcej »
 17. Ufający. Śladami bł. ks. Michała Sopoćki, wyd. 2

  69,90 zł

  62,90 zł

  Ufający. Śladami bł. ks. Michała Sopoćki, wyd. 2

  Janusz Rosikoń,Grzegorz Górny

  Powstała książka będąca ucztą dla umysłu i dla oczu. Dowiedz się więcej »
 18. Ufam. Śladami siostry Faustyny

  69,90 zł

  62,90 zł

  Ufam. Śladami siostry Faustyny

  Janusz Rosikoń,Grzegorz Górny

  Przywołuje też osoby szczególnie zasłużone w krzewieniu kultu Miłosierdzia Bożego (bł. Michał Sopoćko, św. Jan Paweł II). Dowiedz się więcej »
 19. Myśl właściwie żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień

  39,90 zł

  34,90 zł

  Myśl właściwie żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień

  abp Fulton J. Sheen

  Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" to doskonała lektura dla każdego, kto potrzebuje duchowego przewodnika w swojej codzienności! Dowiesz się z niej, jaka jest jedna z głównych tajemnic nauczania abp. Fultona J. Sheena... Dowiedz się więcej »
 20. Chcę widzieć Jezusa

  34,90 zł

  28,90 zł

  Chcę widzieć Jezusa

  Maria Szamot

  Pełno tu trafnych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury, zachowań i relacji, które odsłaniają - bez ugrzecznienia - pełen życia i prawdy obraz Jezusa Dowiedz się więcej »
 21. Ewangelia bez granic

  39,90 zł

  34,90 zł

  Ewangelia bez granic

  Nick Vujicic

  Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata wokół nas? Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić – jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa. Dowiedz się więcej »
 22. ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. BIOGRAFIA + RÓŻANIEC JP II Z PŁATKIEM RÓŻY
  99,00 zł

  ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. BIOGRAFIA + RÓŻANIEC JP II Z PŁATKIEM RÓŻY

  Marek Balon

  W jubileuszowym, monumentalnym wydaniu prezentujemy pełną ilustrowaną biografię św. Jana Pawła II. Rzetelność opisów, mnogość faktów współgra ze wspaniałą artystyczną oprawą i plastycznym ujęciem życia papieża z Wadowic. Dowiedz się więcej »
 23. KINO RELIGIJNE DLA CAŁEJ RODZINY - PAKIET

  165,50 zł

  99,90 zł

  KINO RELIGIJNE DLA CAŁEJ RODZINY - PAKIET

  Pakiet znakomitych, głośnych kinowych filmów religijnych, którymi warto obdarować bliskich, szczególnie w czasach, gdy popularność zyskują produkcje o zgoła odmiennych wartościach. Dowiedz się więcej »
 24. JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ - PAKIET

  69,70 zł

  49,90 zł

  JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ - PAKIET

  W pakiecie książka w twardej oprawie, medalik oraz różaniec z inskrypcją "Jezu, Ty się tym zajmij", a także domowy akt zawierzenia; obrazek ścienny na desce z najpiękniejszymi fragmentami modlitwy o. Dolindo. Dowiedz się więcej »
 25. PAKIET DLA DZIECI

  102,70 zł

  79,90 zł

  PAKIET DLA DZIECI

  W skład pakietu wchodzą: 1. Klikam i wiem - GRA KOCHAM POLSKĘ 2. Opowieści Biblijne dla dzieci 3. Opowieść bożonarodzeniowa z szopką Betlejemską origami Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 988 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący