Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Happy Hoppy. Gry i zabawy z angielskim dla dzieci Gry i zabawy z angielskim dla dzieci

Kod produktu (SKU): 8595125340015

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: LINGEA
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 8595125340015
  • Format: 230x360x300
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:
99,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Zestaw został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas nauki dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych Nowy zestaw edukacyjny dla dzieci, Happy Hoppy, umożliwia naukę języka angielskiego poprzez zabawę.

Pakiet jest przeznaczony do nauki języka obcego w przedszkolach, szkołach podstawowych, ale także w domu, podczas wspólnej zabawy z rodzicami. Wierzymy, że nauka języka z Happy Hoppy może być nie tylko efektywna, ale także przyjemna! Najważniejszą częścią naszego zestawu do nauki języka angielskiego są piosenki, które dzieciom w łatwym zapamiętaniu podstawowego zakresu słów oraz przydatnych zwrotów. Atrakcyjne i dobrze wybrane teksty piosenek zapewnią łatwe opanowanie pierwszych angielskich słówek i zwrotów. 18 piosenek zamieszczonych) na płycie CD zawiera ponad 100 wyrazów.

Mały śpiewnik zawiera ilustracje, teksty wszystkich piosenek oraz zapis fonetyczny poszczególnych wyrazów. Zestaw Happy Hoppy zawiera także 40 arkuszy edukacyjnych, które służą do powtarzania przyswojonego zasobu słownictwa za pomocą przyjemnych czynności takich jak kolorowanie, liczenie, łączenie w pary czy rozwiązywanie łamigłówek. Nieodłączną częścią dzieciństwa są gry. Jest to najprostszy i najzabawniejszy sposób na zdobycie nowych umiejętności i wiadomości. Podczas gry dzieci rozwijają nie tylko inteligencję, ale również cierpliwość, wytrwałość i pamięć. Zestaw gier edukacyjnych Happy Hoppy umożliwia kreatywne spędzenia czasu z najmłodszymi.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Podtytuł Gry i zabawy z angielskim dla dzieci
ISBN 8595125340015
Format okładki 230x360x300
Rok wydania 2014
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.