Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

Fatima Ostatnia Tajemnica Film DVD

reż. Andres Garrigo
Kod produktu (SKU): 111125H

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365889041
  • Format: 130x180
  • Stron: 16
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,90 zł

29,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Jakże bardzo potrzebujemy dzisiaj słyszeć o cudach? Czy to nie one pomagają nam umacniać swoją wiarę? Dokładnie tak było z objawieniami maryjnymi, do jakich doszło w Fatimie. To właśnie tam, gdzie Maryja ukazała się Hiacyncie, Franciszkowi i Łucji ściągały tłumy osób, które chciały zobaczyć prawdziwy cud. Tę historię znamy wszyscy doskonale. Jednak czy Fatima ma dla nas jeszcze jakieś przesłanie?

Dlaczego powstał film o Fatimie?

Odpowiedź jest oczywista - tak! Właśnie dlatego powstał film o Fatimie. To zupełnie nowe ujęcie tego przesłania, jakie pozostawiła nam przed laty Maryja, opatrzone tytułem “Fatima ostatnia tajemnica”. Film ten opowiada o Monice, montażystce, która dostała propozycję, aby zmontować film o Fatimie, a konkretnie o konsekwencjach objawień, które miały tam miejsce. I choć kobieta przyjmuje to zlecenie z niechęcią, z czasem jej nastawienie się zmienia. Raz po raz odkrywa prawdziwy sens, jaki człowiekowi dały objawienia w Fatimie. Film przez nią przygotowywany jest początkiem prawdziwego nawrócenia. “Fatima. Ostatnia tajemnica” to film, który ponadto pokazuje, że wydarzenia sprzed lat już na zawsze zakorzeniły się w losach świata.

Fatima. Ostatnia tajemnica - DVD

Zwłaszcza ostatnio, dzięki jubileuszowi 100. rocznicy spotkania Maryi z trojgiem pastuszków, często wspominano objawienia w Fatimie. Film, który wyreżyserował Andres Garrigo również zyskał wielką popularność wśród tych chrześcijan, którzy pociągnięci przekazem Maryi sprzed lat, jeszcze mocniej chcieli zagłębić się w tę historię. Film “Fatima. Ostatnia tajemnica” sprytnie ubrał w fabułę to wielkie przesłanie Maryi. W 2018 roku, nakładem Domu Wydawniczego Rafael ukazał się film “Fatima. Ostatnia tajemnica” na DVD. Dzięki temu Polacy bez wychodzenia z domu mogą poznać tę niezwykłą historię, jaka sto lat temu wydarzyła się w Fatimie. Teraz każdy sam może poznać nieznane fakty dotyczące tamtych zdarzeń. Niewątpliwie zaskoczeniem dla tych, którzy posiadają ten film będzie to, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Polski lektor

***

 

Zobacz zwiastun filmu:


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor reż. Andres Garrigo
ISBN 9788365889041
Liczba stron 16
Format okładki 130x180
Uwagi książeczka + film DVD
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.