Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

TARG ZAMKNIĘTY - przedsprzedaż DROGA DO ZBAWIENIA - LEKCJE HIOBA

o. Adam Szustak OP
Kod produktu (SKU): 9788365927316

Oceń jako pierwszy

 • Wydawca: RTCK
 • Rok wydania: 2018
 • ISBN: 9788365927316
 • Format: 200x140
 • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

37,00 zł

33,00 zł

 • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
 • Czas realizacji maks.:
  1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Targ zamknięty

Lekcje Hioba. Droga do zbawienia

Przygotowywałem się do tej konferencji ponad 6 lat i mam poczucie, że to będzie trudna konferencja. I że to będzie najpoważniejsza konferencja, jaką powiem w życiu.   Adam Szustak OP


  CO ZNAJDZIESZ W NAGRANIU?

 • Ta audiokonferencja pomaga w rozwoju najważniejszego z poziomów Twojego powołania. Twojej relacji z Bogiem.
 • Całkowicie łamie starotestamentalną postawę handlowania ze Stwórcą: “Panie, moje modlitwy i dobre uczynki, w zamian za Twoje błogosławieństwo”. W miejsce handlu, wprowadza to co najbardziej istotne i co może być prawdziwym źródłem Twojego błogosławieństwa.
 • Całość oparta jest na historii Hioba – jednej z najbardziej komentowanych ksiąg Starego Testamentu, którą o. Adam przedstawia z zupełnie innej strony niż dotychczas mogłeś słyszeć w kościele, na języku polskim, czy lekcjach religii.

 

ZGRUZUJ HANDEL, ABY ZROBIĆ PRZESTRZEŃ
DLA TEGO CO NAJCENNIEJSZE:
DLA RELACJI OPARTEJ NA WOLNOŚCI


Zobacz materiał promocyjny:

 

 

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI “TARG ZAMKNIĘTY”?

 • Wzmacnia RELACJE z Tym, który faktycznie “ogarnia rzeczywistość” i który jest większy od wszystkich naszych problemów, frustracji i niedoskonałości.
 • Przekonasz się, że z Nim nie musisz niczego handlować, bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO.
 • Być może po tej konferencji rozpoczniesz zupełnie nowy etap Twojego życia. Wędrówkę w WOLNOŚCI i bliskiej RELACJI z Bogiem, od Którego miłości NIC I NIKT nie jest w stanie nas odłączyć… Wędrówki, która daje przestrzeń na realne błogosławieństwo w Twoim życiu!

 

Od Autora:

O tym, żeby powiedzieć konferencję o Księdze Hioba myślałem już od 6 lat, ale miałem wrażenie, że nie wiem o czym tu trzeba powiedzieć. Niemal każdy uważa, że jest to część Biblii najbardziej poświęcona temu, co to znaczy i dlaczego tak się dzieje, że ludzie cierpią i jaka jest na to odpowiedź Boga. Ja natomiast, od samego początku, miałem przekonanie, że ta księga nie jest o tym, choć również stawia te pytania, ale nie to jest jej głównym tematem

Podczas ostatniego roku dotarło do mnie, jakie jest główne pytanie tej księgi, a gdy wie się, jakie jest pytanie wtedy można szukać odpowiedzi. Dlatego mówię o Księdze Hioba dopiero dzisiaj…

Adam Szustak OP
(fragment konferencji)

 

Posłuchaj fragmentu audio - konferencji:

 

 

O. Adam Szustak OP:

Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym z każdym, kto tego potrzebuje i wszędzie, gdzie jest taka możliwość… i robi to bardzo skutecznie. Intensywnie udziela się w Internecie prowadząc video-bloga z różnymi seriami tematycznymi, m.in.: „Jeszcze 5 minutek”, Ballady i romanse”. Autor bestsellerowych nagrań: „Projekt: Judyta”, „Projekt: Jonasz”, „Garnek strachu. Lekcje Gedeona” (także w formie książki), „Z procą na olbrzyma. Lekcje Dawida” i wielu innych.

Bardzo bliski nam człowiek, który pomimo swojej nieuchwytności, jakoś znajduje czas na kolejne, niezwykłe pomysły do zrealizowania i wspólne sushi.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Podtytuł DROGA DO ZBAWIENIA - LEKCJE HIOBA
Autor o. Adam Szustak OP
ISBN 9788365927316
Format okładki 200x140
Uwagi Czas trwania: 3:46:22; Format: książeczka + 3CD
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.