Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU. Pamiątka Chrztu Świętego

Kod produktu (SKU): 959178

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: M wydawnictwo
  • Format: 200x285
  • Stron: 1432
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:

79,00 zł

69,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Biblia domowa kolorowa z obwolutą Pamiątka Chrztu Świętego.

Ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka. Kolorowe fotografie Ziemi Świętej. Biała obwoluta okolicznościowa - Pamiątka Chrztu Świętego.


Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.


W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże oraz list Gratissimam sane - słowa Papieża do polskich rodzin.


Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, kolorowe fotografie Ziemi Świętej, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Liczba stron 1432
Format okładki 200x285
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.