Katalog wysyłkowy

Wpisz tytuł lub kod książki

MARY'S LAND - Ziemia Maryi (film DVD + książeczka)

Juan Manuel Cotelo
Kod produktu (SKU): 12842E

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy "Rafael"
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788375696653
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
34,90 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

 

Ten film dostępny jest również online w Kinie pod Aniołem. 


Potężne narzędzie ewangelizacji, które „zawojowało” świat kina (ponad 130 000 widzów w Polsce!), które porwało tysiące serc za Matką Najświętszą, a nawet które… mobilizowało ludzi do wspólnej modlitwy w kinach po seansach (!!!) – jest teraz na nośniku DVD, który każdy może mieć w swoim domu. 

Entuzjastycznie przyjęty w polskich kinach film hiszpańskiego reżysera Juana Manuela Cotelo ma opinię wyjątkowego i elektryzującego od  pierwszej do ostatniej minuty!

Obraz wymyka się wszelkim konwencjom i gatunkom. Jest tu fabuła i dokument, jest współczesność i historia, jest kino akcji i momenty komediowe, jest wielka epicka opowieść i kameralna historia jednostki z końca świata...

„Mary’s Land – Ziemia Maryi” to nie tylko oryginalna konwencja.
To przede wszystkim piękny film o Maryi, który musi poruszyć każdego widza.


 Film oparty jest na faktach.

Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje?Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli.Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam.A co, jeśli to nie bajka?

Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

 

Ci, którzy obejrzeli film w kinie dzielą się opiniami na jego temat:


„Dawno nie widziałam takich kolejek do wejścia. Przypomniały mi się czasy dawno, dawno temu, gdy bilet kupowało się u „konika” – opowiada Agnieszka z Warszawy i dodaje, że w kinie trzeba było zmienić salę na największą.

„Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama” – mówi z kolei Beata i dodaje, że film był dla niej ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga.

Więcej opinii przeczytasz tutaj »Reżeser mówi o filmie „Ziemia Maryi”:

– Obecnie najczęściej przepisywanym lekiem są antydepresanty. Jeżeli nie wystarczą nam dane statystyczne, zajrzyjmy do gazet, aby zrozumieć, że nie jest dobrze. Jak to możliwe, że współczesne przepisy na szczęście, które powszechnie znamy i stosujemy, nie działają? Co jest nie tak? – pyta reżyser Juan Cotelo i dodaje: – Istnieją ludzie, którzy twierdzą, że znają uniwersalny przepis na szczęście. Co więcej, są przekonani, że jest on skuteczny. Dodatkowo jest on za darmo! Nie jest to opinia, ale fakt, który możemy poddać testom. To właśnie Jezus Chrystus dał nam ten przepis, ale wielu uznało Go za szaleńca. Przez dwadzieścia wieków nie zdarzyło się jednak, aby osoba podążająca za Nim, stwierdziła, że to nie działa. Osoby te nie są może inteligentniejsze, zdrowsze czy bogatsze, ale na pewno są o wiele szczęśliwsze albo bardzo dobrze udają. I nie chodzi o to, że wierzą w Boga, tak jak się wierzy w istnienie jakiejś dalekiej planety, bez szczególnego zaangażowania, tylko o to, że umieścili Boga w centrum swojego serca: przestrzegają przykazań i kochają bezwarunkową miłością, której nauczyli się od Jezusa Chrystusa. Wielu może porównać, jakie było ich życie bez Boga i jakie jest z Bogiem…

 

Wydanie DVD zawiera 85 minut dodatkowych materiałów filmowych!

 

 

 

Filmy religijne mają potężną siłę oddziaływania na ludzi. Kliknij tutaj, by dołączyć się do akcji „Wielka Zmiana”, której celem jest stworzenie wielkiej produkcji kinowej o najpotężniejszej z modlitw. Bądź fundamentem wielkiej zmiany! 


Istnieje możliwość zorganizowania pokazu filmu „Marys Land”. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej informacji!

 

 


Ten film dostępny jest również online w Kinie pod Aniołem.

OGLĄDAJ W KINIE POD ANIOŁEM


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Juan Manuel Cotelo
ISBN 9788375696653
Uwagi czas trwania filmu: 110 min; język: hiszpański; lektor i napisy: polskie; czas trwania materiałów dodatkowych: 85 min
Rok wydania 2015
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.